fbpx

O portalu i pomyśle

Portal biznesowo-ekspercki

Warto Znać – to portal biznesowo-ekspercki skierowany do przedsiębiorczych kobiet, mężczyzn, a także do osób, które poszukują inspiracji. Na stronie WWW znajdziesz merytoryczne i wartościowe treści dotyczące prowadzenia biznesu. Pojawią się artykuły, poradniki, prezentacje różnych marek i osób. Nie zabraknie felietonów i wywiadów. Głównym celem portalu jest dostarczenie wiedzy poprzez istotne treści pisane przez ekspertów z różnych branż. Bo warto znać Twój biznes! Bo warto znać Ciebie!

Pomysł

Pomysł powstał w 2020 roku, kiedy wybuchła pandemia. Jako przedsiębiorcza kobieta i pracująca mama ( drugie dziecko urodziłam w maju 2020 r.) postanowiłam zrobić coś ciekawego, wartościowego dla innych. Tak, aby mogli prezentować siebie, swoje marki, usługi – ale w inny sposób.

Tym samym, aby inni odnajdywali w tym pewną wartość i znaleźli ciekawych ekspertów czy wyjątkowe osoby. Cały projekt stworzyłam sama, z własnych środków, poświęcając też na niego mnóstwo czasu.

O mnie

Fot. Patrycja Konieczna

 

Ewelina Salwuk-Marko – redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl.

Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Otrzymała statuetkę „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”.

Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”.

Motywuje ludzi do zachowania kultury i etyki biznesowej, która ma dla niej kluczowe znaczenie. Twórczyni akcji „ Polskie kobiece marki, które warto znać” 

Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity.  Branżą internetową zajmuje się od 2009 roku , w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym. 

Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka 2 synów.

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/