fbpx

Inżynierem Przyszłości Jest Kobieta – zgłoszenia do podcastu

Kobiety są dziś silniejsze, pewniejsze siebie, bardziej świadome niż kiedykolwiek. Doceniamy możliwości jakie daje nam współczesny świat. Pomimo wielu różnic, wpływu patriarchatu, dyskryminacji płciowych, jesteśmy mocną i silną grupą na całym świecie. Nie da się ukryć, że to kobiety będą stanowić coraz ważniejszą rolę w przyszłości, nie tylko ze względu na pracę i karierę, ale także na życie osobiste.

Kobiety osiągają coraz większą niezależność, stają się liderkami, wyznaczają trendy i chcą sięgać jeszcze więcej. Różnorodność perspektyw i doświadczeń, prowadzi do zrównoważonych decyzji i postępów społecznych. Wzmacnianie kobiet, przyczynia się do tworzenia sprawiedliwego społeczeństwa i zapewnienia równego dostępu do wszelkich możliwości.

Praca kobiet w przyszłości to temat, który budzi wiele zainteresowań. Jest tematem na tu i teraz, który warto poruszać już dziś. Inżynierem Przyszłości Jest Kobieta – to podcast w stylu talk show, prowadzony w ciekawy i przemyślany sposób.

Inżynierem Przyszłości Jest Kobieta – tematy rozmów

Poruszymy tematy, które dotyczą wszystkich kobiet. Tematy dotyczące pracy, biznesu, życia prywatnego, zdrowia, macierzyństwa czy duchowości. Poruszymy tematy tabu, przełamiemy stereotypy, damy wartość kolejnym pokoleniom. Będziemy edukować, wzruszać, motywować.

Nie, to nie będą wywiady tylko z kobietami! O kobietach, porozmawiam, też z mężczyznami.

Wywiady będą nagrywane zdalnie. Będą udostępnione w popularnych kanałach strimingowych m.in YouTube czy Spotify.

Premiera -MAJ 2023r.

Pomysłodawczyni projektu Ewelina Salwuk-Marko

Pytania hello@wartoznac.pl

ZGŁOSZENIA:

UWAGA! Czasami mail może wpaść do SPAMU! SPRAWDŹ GO!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest WARTO ZNAĆ. Nie rozpowszechniamy i nie udostepniamy danych osobowych.

Przyczyń się do rozwoju akcji! Postaw nam kawę!

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/