fbpx

Grasz w grę jak w filmie ,,Wyścig szczurów” Jerrego Zuckera

Wyobraź sobie, że internet to jak gra w filmie Wyścig Szczurów Jerrego Zuckera. Zabawa dla uprzywilejowanych milionerów. Jesteś jak marionetka Google nie znając języka HTML. A Ty bierzesz udział w grze zwanej Mam Stronę lub Mam album ze zdjęciami online (jak wolisz) i nie zawacham się go użyć. Ale nic z tego nie wychodzi, bo bez wskazówek jesteś daleko od wygranej…

Gra jest prosta jak szczurzy ogon, ale nie znając zasad osiągnięcia jak najlepszej pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania dla wybranych fraz i słów kluczowych jesteś jak wybrany przez Donalda Sinclair drogą losową, nieświadomy uczestnik tego wyścigu. Błądzisz, kluczysz, pozwalasz wprowadzać się w błąd i jesteś w tyle za innymi.

Życie czy wybór?

SEO, to Twoja droga do tego miliona pod warunkiem, że pozwolisz nam dać Ci kluczyk do otworzenia szafki z kasą, bo taki cel końcowy jest tej gry. Póki co jesteś w świecie Internetu niczego nieświadomym uczestnikiem wyścigu, który skuszony obietnicą wygranej zapomina o zdrowym rozsądku i pozwala wciągnąć się w szaleństwo o wysoką stawkę. Sięgasz po środki, które podsuwają źródła różne, nie sprawdzone. Zapominając, że każdy z nas jest inny i ma różne potrzeby.

Sam nie podchodzisz do siebie indywidualnie, to jak to mają zrobić kursiątka ogólne?

A my podchodzimy zarówno do pozycjonowania jak i optymalizacji osobliwie. Nie schematycznie z dbałością o danie Ci takich wskazówek jakich potrzebujesz, abyś mógł wygrać ten wyścig. Wizja łatwej wygranej jak i Twoja nieświadomość Search Engine Optimization czyli SEO jest tak dominująca, że od tej pory nic nie jest w stanie zniechęcić Ciebie do dobiegnięcia do mety z wizją jak leżysz na łóżku i obsypujesz się kasą, bo wygrałeś.

Ale moc! Puk Puk.

Pułapki, które szykuje Ci internet w postaci przeróżnych kursów , webinarów, filmików z wiedzą powielaną po wielokroć jak plotka tracąca sens przez zniekształcenia, może być jak spotkanie latającej krowy. Każda źle wybrana droga może być jak złośliwa, kapryśna sprzedawczyni wiewiórek wprowadzająca w błąd i oddalając od celu, aby uczynić tę drogę trudniejszą dla Ciebie do przejścia. Ale nie niemożliwą. Jakoś dookoła pomkniesz, przecież masz cel i determinację. Każdy z nas wybiera własną drogę, a my pokazujemy Ci jak to zrobić. Jeśli nie masz odpowiednich narzędzi na stronie takich jak silnik w helikopter żadne SEO nie zadziała po prostu. A stos banknotów leży i czeka uczestniku. A na końcu jak źle wybierzesz znajdziesz się w ogromnym pokoju, gdzie jednak nie masz możliwości zgarnięcia wygranej, bo po drodze zabawili się tobą bogaci ekscentrycy pokazując Ci puste strony, które nie działają szastając wiedzą kursową z zapewnieniami boskości. Ale oni nie będą w tym pokoju za zasłonkami.

Szach mat. Pusto. Co robisz?

Grasz znowu? Wracasz na start? Masz mętlik w głowie, bo przecież tyle wiedziałeś, tyle wydałeś na tą wiedzę. I co teraz. Zwycięstwo nie znosi przypadków. To my szukamy dla Ciebie sposobów na wygraną. Otwórz oczy. Odpal silnik.  Jeśli znasz wroga i siebie, twoje zwycięstwo jest pewne. Jeśli znasz siebie, ale nie wroga, szanse na wygraną i przegraną są równe. Jeśli nie znasz wroga i nie znasz siebie, ulegniesz każdej bitwie.

#stronazarabia #tykamrzetelnie #łamschematy #byfehu

Joanna Gizgier

Koordynator projektów / Grafik / Menadżer komunikacji

Co mam zrobić dzisiaj robię dzisiaj. No może czasami jutro. Czas zmienia perspektywę i jest twórczy. Nie jestem idealna i mam wady. Ale akceptuję siebie całą starając się znaleźć równowagę i osiągnąć cele tak zawodowe jak i prywatne. Świadomie doświadczyłam ogromnej zmiany w życiu. Zostawiłam miasto. Mieszkam na wsi. Radykalnie zmieniłam branżę. Odważnie weszłam w świat Internetu rewolucjonizując pojęcie świadczenia usług dla klienta.

Jestem zaprzyjaźniona z Photoshop / Adobe XD / CorelDRAW / Canva / Sketch do HTML / Blender / Gimp / Rozumiemy się nawzajem z WordPress / Linux / PSD Adobe XD / Sketch do HTML / strony HTML / HTML 5 / CSS 3 / MySQL / RWD

Strona WWW: https://byfehu.art/

Facebook: https://www.facebook.com/byFehuotwieramfirmomdrzwidoswiataonline

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Grasz w grę jak w filmie ,,Wyścig szczurów” Jerrego Zuckera

  • Pingback: Warto znać - Projektowanie stron i sklepów internetowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/