fbpx

Zgłoszenie do akcji „Mama taka jak ja”

W obecnych czasach najbardziej trudną i wymagającą pracą jest rola mamy, pracującej mamy. To właśnie one każdego dnia podejmują setki różnych decyzji, wybierają miedzy różnymi możliwościami i muszą być idealnymi organizatorkami czasu. To właśnie od mam, oczekuje się nierzadko rzeczy niemożliwych, bycia w dwóch, a nawet trzech miejscach naraz. Stereotypowo oprócz opieki nad dziećmi, oczekuje się od nich zadbania o dom, ciepły posiłek na stole, odwiedziny teściowej, wysłuchanie męża, wizyty u sąsiadki czy koleżanki. To właśnie mama, jest strażniczką domowego ogniska, kucharką, sprzątaczką, detektywem rzeczy zgubionych, praczką, konserwatorką każdych powierzchni w domu, nauczycielką, lektorką, psychologiem, znawczynią judo czy karate… Towarzyszą nam różne emocje. Radość, złość, bezradność, wzruszenie, gniew, bezsilność, stabilność, duma… wymieniać można bez końca.

Do tego dochodzi życie zawodowe. Ambicje, rozwój osobisty, inwestycja w kształcenie. Kolejne kursy, szkolenia, szukanie nowych rozwiązań. Praca na etacie lub na własny rachunek. Dom, praca. Dom, praca. Kołowrotka czasami nie ma końca. Nie rzadko spełniamy oczekiwania innych, zamiast spełniać swoje. Nierzadko zapominamy o tym, że „spełniona mama, to szczęśliwa mama„. Nierzadko potrzebujemy spokoju, kompromisu, harmonii i… czasu dla siebie.

A jaką Ty jesteś pracującą mamą?

Mama, która wyjechała sama na weekend bez partnera i dzieci? Dlaczego nie?

Mama, która zostawia na weekend dzieci u dziadków, po to aby w spokoju przeczytać książkę, i wziąć długą kąpiel? Dlaczego nie?

Mama, która zarabia więcej od partnera? Dlaczego nie?

Mama, która nie pracuje po 15 i wyłącza wtedy telefon, aby mieć czas dla dzieci? Dlaczego nie?

Mama taka jak ja

Akcja zrodziła się w głowie pracującej mamy, dla innych pracujących mam, które czasami mają wrażenie, że coś jest nie tak, to nie ich życie, nie dają rady, mają problem z koncentracją. Czują, że nie są wystarczające. Czują, że pomimo, że dają z siebie 200% to nadal jest za mało. Droga MAMO, nie jesteś sama! Dzielenie życia: na bycie mamą, wychowanie dzieci i pracę jak i rozwój zawodowy – to nie małe wyzwanie! Poprzez serie wywiadów, artykułów czy poradników, chcemy Cię uskrzydlić, motywować, dopingować w codziennych zadaniach i angażować do dzielenia się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem ale też i różnymi historiami. Dajemy przestrzeń do opisania swojego punktu widzenia, problemów czy porażek ale, też do dzielenia się osiągnieciami i sukcesami, które mogą motywować innych.

Udział jest bezpłatny.

Akcja trwa do wyczerpania tematu.

W naszej przestrzeni nie ma miejsca na ocenianie, na hejt, docinki, wyśmiewanie… Tu dajemy motywacyjnego kopa, wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Dla kogo jest ta akcja?

Dla każdej pracującej mamy, która chce podzielić się swoją historią, wiedzą czy doświadczeniem. Dla kobiet, które kierują się konkretnymi wartościami, niosą pomoc, dają wsparcie, nie żywią się hejtem i podcinaniem skrzydeł. Ocierają innym łzy, wspierają i wyciągają dłoń.

Jeśli czujesz, że to przestrzeń dla Ciebie, wypełnił formularz!

Możesz wybrać tylko 1 pozycje.
Możesz wybrać tylko 1 pozycje.
UWAGA! Czasami mail może wpaść do SPAMU! SPRAWDŹ GO!

Oświadczam, iż zapoznałam / zapoznałem się z postanowieniami Regulaminu Warto Znać akceptuję ich treść.
Oświadczam, iż powyżej wpisane dane osobowe podaję dobrowolnie.

Oświadczam, że zagradzam się na współprace bezpłatną. UWAGA! Zastrzegamy sobie możliwość, nie opublikowania tekstu słabego merytorycznie, nudnego, nie wnoszącego nic konkretnego i budzącego naszą wątpliwość. Nie publikujemy treści, które mogą obrazić innych. Nie publikujemy tekstów reklamowych.

Chcesz dołączyć do naszego newslettera?

Wypełnij formularz:

Oświadczam, iż zapoznałam / zapoznałem się z postanowieniami Regulaminu Newslettera Warto Znać akceptuję jego treść.
Oświadczam, iż powyżej wpisane dane osobowe podaję dobrowolnie.

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/