fbpx

Firma Papillon Media oraz Politechnika Częstochowska zawiązały współpracę podczas Targów Kariery na PCZ

W dzień 10 kwietnia 2024 roku w Hali Sportowej „Politechnik” odbyły się doroczne Targi Kariery Politechniki Częstochowskiej, które przyciągnęły rekordową liczbę zainteresowanych uczestników. To wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do nawiązania kontaktów między studentami, absolwentami a reprezentantami branży biznesowej. W tegorocznej edycji uczestniczyło 50 wystawców, reprezentujących różne sektory gospodarki, od motoryzacji i energetyki po IT, marketing, HR i wiele innych.

Jednym z najważniejszych punktów Targów Kariery był uroczysty podpis umowy współpracy między firmą Papillon Media a Politechniką Częstochowską.

Papillon Media, dynamicznie rozwijająca się firma z sektora IT, marketingu i PR, która zdobyła ogólnokrajowe uznanie dzięki innowacyjnym projektom i działaniom promocyjnym. Umowę podpisali właścicielka Papillon Media, Ewelina Jurczyńska, oraz dr hab. inż. Marek Warzecha, profesor z PCZ i Protektor ds. Rozwoju.

Wydarzenie przyciągnęło uwagę nie tylko studentów, ale również osób poszukujących pracy, które miały okazję zapoznać się z ofertami pracy i dowiedzieć się więcej o specyfice działania różnych firm i instytucji. Stoiska wystawców odwiedziło blisko tysiąc osób, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu wydarzeniem i potrzebie nawiązywania kontaktów zawodowych.

papilon media

Targi Kariery na Politechnice Częstochowskiej są ważnym punktem w kalendarzu wydarzeń uczelnianych od kilkunastu lat.

Corocznie przyciągają liczne firmy z różnych sektorów z całej Polski oraz aktywnie angażują studentów i absolwentów w poszukiwaniu najlepszych możliwości rozwoju zawodowego. Dzięki różnorodności wystawców, Targi stanowią platformę sprzyjającą wymianie doświadczeń i współpracy między światem akademickim a biznesowym.

Podczas Targów studenci mieli okazję skorzystać z konsultacji dotyczących CV, dzięki uprzejmości firmy Remendy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Rektor Politechniki Częstochowskiej, prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol, Prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk, oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, co dodatkowo podkreśliło znaczenie i prestiż Targów Kariery Politechniki Częstochowskiej. Nie zabrakło również instytucji publicznych, takich jak: Urząd Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Ochotnicze Hufce Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Policja, Służba Więzienna, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

papilon media

Organizację Targów Kariery na PCz zapewniło Biuro Karier i Dział Promocji uczelni, które od lat angażuje się w organizację wydarzeń sprzyjających rozwojowi zawodowemu studentów i absolwentów.

Materiały partnera

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/