fbpx

I Forum Prawo Kobiet „KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE”

I Forum organizowane przez Prawo Kobiet „KOBIECO PRZY KAWIE O SPRAWIE” odbędzie się w dniu 18 marca 2023r. we Wrocławiu w Hotelu Śląsk.

O wydarzeniu

To merytoryczne spotkanie kobiet, podczas którego poruszonych zostanie wiele ważnych dla kobiet kwestii min. w zakresie pozytywnej psychologii, seksuologii, komunikacji, asertywności w relacjach, zarządzania sobą, kreowania ścieżki zawodowej, budowania społeczności wokół własnej marki.
„Celem tej konferencji jest zaproszenie Cię do tego, abyś odpuściła swoje ograniczenia, ciężary i pozwoliła sobie żyć pełną piersią, z lekkością i radością, Chcemy byś doceniła siebie i zaczęła celebrować życie, swoje marzenia oraz kobiecy świat emocji” przekonuje Ewelina Miśko-Pawłowska, prezes Fundacji Prawo Kobiet.

PRAWO KOBIET Forum

Goście specjalni


Gościem specjalnym na marcowym forum będzie Małgorzata Ohme oraz Kasia Wilk.
Gosia Ohme redaktorka i pisarka, z zawodu psycholog, autorka kilku książek przekaże uczestniczkom wydarzenia jaka jest recepta na Dobre Życie, ponieważ codziennie mamy szansę na lepsze życie.

Kasia Wilk, od ponad 20 lat aktywna wokalistka, kompozytorka, tekściarka i producentka muzyczna. Współautorka takich hitów jak: Ważne, Sakrum, Do kiedy jestem czy Pierwszy raz. Kasia to właścicielka przenikliwego, silnego głosu i charyzmatycznej osobowości. Zajęła I miejsce w ostatniej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od 2021 roku tworzy markę IceWolf szyjącą stroje kąpielowe na każdy sezon i dla każdej sylwetki. Kasia propagując hasła „zła sylwetka nie istnieje” czy „każde ciało zasługuje na troskę” będzie mówić podczas Forum o ciało-pozytywności.

Podczas wydarzenia nastąpi akcja finałowa kampanii społecznej

TAK! Jestem SUPERWoman II edycja, którą w dniu 1 stycznia uruchomił zespół Prawo Kobiet, a miała ona na celu zachęcić kobiety do podzielenia się swoją historią, o tym jak życie im „nogę podstawiło” i zmieniło wiele w ich sferze osobistej albo zawodowej, i co ważne jak sobie z tym poradziły. Celem w realizacji tej akcji, było spowodowanie by jak największa ilość kobiet, uwierzyła w siebie, w swoją siłę i kobiecość i przyznała przed sobą i przed światem zewnętrznym: TAK! Jestem SuperWoman.”

To będzie sobota pełna fajnych wrażeń, a na wydarzenie możesz zarezerwować dla siebie miejsce pod linkiem :
https://prawokobiet.pl/forum/

Patronat medialny WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/