fbpx

Konferencja: specjalizacje freelancera! Już w czerwcu!

Jeśli prowadzisz firmę i korzystasz z działań freelancera lub jeśli sam prowadzisz taką działalność to konferencja dla Ciebie! Podczas dwóch dni, zaproszeni specjaliści podzielą się swoją wiedzą i dostarczą ci niezbędnej i wartościowej wiedzy!

Termin: 02-03 czerwca 2022 r., godz. 9:00

Link do strony z zapisami: https://nieradko.pl/konferencja-06-2022-specjalizacje-freelancera

Pierwszy dzień konferencji

W czwartek dowiesz się, czy Twój biznes potrzebuje specjalistów w wąskich dziedzinach, czy multidyscyplinarnych partnerów biznesowych. Jak przejść skutecznie przez proces przebranżowienia się. Ekspert odpowie na pytanie, czy konflikt między partnerami biznesowymi zawsze musi oznaczać koniec współpracy i co zrobić, żeby tak nie było. Ponadto jak, dzięki znajomości swoich talentów, tworzyć partnerstwa strategiczne oraz jakie tajemnice kryje jeszcze przed Tobą komunikacja i współpraca z klientem. Porozmawiamy o marce osobistej, czy jest ona dziś koniecznością czy tylko modą. Będziesz mógł/a dowiedzieć się jak dywersyfikować swoje przychody. Posłuchasz szkolenia na temat sprzedaży konsultacji spotkań i mentoringów musi zajmować tyle czasu i energii.

Drugi dzień konferencji

W drugim dniu poznasz od środka pracę 8 specjalistów – ekspertów w konkretnych dziedzinach i osoby, które oferują swoim klientom kompleksowe wsparcie. Dowiesz się więcej o specjalizacjach: rekruter, transkrybent, content creator, pinterest manager, edycja wideo, oraz jak wspierać twórców e-booków, twórców produktów cyfrowych, czy też jak zaplanować każdy projekt. 

Link do strony z zapisami: https://nieradko.pl/konferencja-06-2022-specjalizacje-freelancera

Patronat medialny WARTO ZNAĆ

Organizator:

Elżbieta Nieradko

Online Business Manager

https://nieradko.pl/

https://www.facebook.com/ZawodWirtualnaAsystentka

https://www.linkedin.com/in/elzbieta-nieradko/

Od 2010 roku dba od zaplecza o sprawne działanie biznesów swoich klientów. Specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu projektów i całościowym dbaniu o back office firm działających zdalnie.

Od 2015 roku wspiera początkujące wirtualne asystentki w sprawnym i efektywnym przejściu przez proces przekwalifikowania zawodowego. Pokazuje jak poukładać swój własny pomysł na działanie, jak zdobywać płacących klientów, w jaki sposób mieć satysfakcjonujące współprace i uniknąć wypalenia zawodowego po pół roku działalności.

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Konferencja: specjalizacje freelancera! Już w czerwcu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/