fbpx

LWICE BIZNESU 2023 wybrane! Wśród nagrodzonych również znane gwiazdy!

Wciąż nie milkną echa hucznej Gali LWICE BIZNESU 2023, która odbyła się 29 listopada w zabytkowych wnętrzach Pałacu Staszica w Warszawie. Event zorganizowany przez Europejski Klub Kobiet Biznesu był wyjątkowym wydarzeniem, łączącym siłę przedsiębiorczości kobiet oraz ich nieoceniony wkład w rozwój biznesu.

Niezwykłe chwile tej nocy to momenty, kiedy statuetki trafiały w ręce niesamowitych kobiet, które nie tylko osiągają wspaniałe sukcesy w biznesie, lecz także promują działania społeczne i charytatywne. To wyjątkowa okazja, by docenić ich pasję, determinację i oddanie w każdym obszarze ich działalności.

Nagrody Specjalne Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu odebrali w tym roku: Katarzyna Pakosińska, Monika Pyrek, Halina Mlynkova i Jasiek Mela.

Niestety ze względu na zawodowe zobowiązania nie mogły dojechać: Joanna Jabłczyńska, Joanna Racewicz i Teresa Rosati.

Anna Hamela i Nazar Tatsyshyn (muzyczne gwiazdy wieczoru), zachwycili publiczność swoimi występami, dostarczając wszystkim niezwykłych emocji.

Podczas gali odbyła się wystawa prac Kamili Krzyżaniak, artystki działającej w Wielkiej Brytanii. Jej prace, prezentowane podczas gali, z pewnością wzbudziły zachwyt i poruszyły serca obecnych gości, dodając wyjątkowego klimatu i głębi wydarzeniu.

Jak co roku Ilona Adamska – pomysłodawczyni plebiscytu, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu uhonorowała przedsiębiorcze kobiety, które swoją postawą udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

– Laureatki tytułu „Lwica Biznesu” to kobiety, które wykazują się nie tylko osiągnięciami w sferze zawodowej, ale również pełnią rolę mentorów i wzorców dla innych kobiet pragnących rozwijać się zawodowo. Plebiscyt ten nie tylko nagradza osiągnięcia biznesowe, ale także promuje współpracę oraz inspiruje do dalszego rozwoju i osiągania sukcesów. – wyjaśnia Ilona Adamska.

Na scenie z przemówieniem (tuż przed samą galą) pojawił się także Kanclerz Polskiej Akademii Nauk Rafał Wierzchosławski, któremu towarzyszył Kazimierz Grzyb – Dyrektor Biura Majątkowego PAN.

LISTA NAGRODZONYCH PAŃ W KONKURSIE “LWICE BIZNESU 2023”

 1. Patrycja Maślankiewicz
 2. Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska
 3. Aleksandra Strobel-Pytel
 4. Edyta Kwiatkowska
 5. Karolina Spałek
 6. Larysa Dysput-Goławska
 7. Małgorzata Wasilewska Mańkowska
 8. Anna Stępień-Kraska
 9. Agnieszka Śliwka
 10. Anna Hamela
 11. Danuta Grabińska-Chłopaś
 12. Alina Roszczyńska
 13. Katarzyny Pietrzyk-Bilewicz
 14. Dorota Gromada
 15. Mirosława Kowalkowska
 16. Malwina Ostalczyk

To niezapomniane wydarzenie zacieśniło więzi w środowisku biznesowym oraz wzbudziło inspirację do dalszego działania i wspierania siebie nawzajem.

Tegoroczna gala LWICE BIZNESU 2023 była ostatnią edycją konkursu. Marka jednak nie znika. Po nowym roku wystartuje portal lwicebiznesu.pl oraz cykl podcastów z kobietami biznesu.

Fot. Piotr Wroniewicz

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/