fbpx

14.09.2023 WARSZAWA: II edycja Konferencji Make Your Business Better “Spójrz na biznes z różnej perspektywy”

Konferencja Make Your Business Better „Spójrz na biznes z różnej perspektywy” to dobra okazja abyś dostrzegła, że Ty także możesz wnieść prawdziwą wartość w życie kobiet biznesu, które poznasz w trakcie wydarzenia. To także możliwość realnego spojrzenia na biznes. Z innej perspektywy – oczami innych, doświadczonych liderek, działających w obszarach lub branżach, o których być może wcześniej nie słyszałaś.

Jeśli jesteś właścicielką firmy i myślisz, że praca w korporacji może być lepsza – bo przecież większe budżety, międzynarodowe projekty i większe zespoły – przekonaj się czy to prawda.

Termin: 14.09.2023, godz. 9:30 – 16:00
Miejsce: Warszawa, Teatr 6 piętro, plac Defilad 1 (budynek PKiN)
350 uczestniczek na sali!

Jeśli pracujesz w korporacji i myślisz, że własna firma to większa niezależność, wolność i łatwiejsze bycie sobie szefową – zapytaj właścicielki, które będą na konferencji. Trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiadki czy sąsiada. Warto poznać inne perspektywy, realnie o nich porozmawiać i czerpać inspiracje na przyszłość. A może już intuicyjnie stosujesz wiele technik i nowoczesnych rozwiązań w Twoim biznesie, ale nie wiesz, że możesz je jeszcze bardziej rozwinąć?

Konferencja Make Your Business Better to okazja do poznania nowych trendów, nowych koleżanek w biznesie oraz okazja do spojrzenia na świat biznesu różnymi oczami.

Zarezerwuj swoje miejsce >>>TUTAJ<<<

Czym różni się ta Konferencja od innych wydarzeń?

  • Konferencja łączy świat przedsiębiorczych kobiet, prowadzących własny biznes oraz kobiet biznesu, pracujących na stanowiskach managerskich w korporacjach. Te pierwsze bardzo często spoglądają z zazdrością na te drugie, podziwiając duże budżety i zespoły. Z kolei kobiety z korporacji mówią o sprawczości i szybkim podejmowaniu decyzji oraz możliwości realizacji ciekawych, autorskich projektów w sektorze MŚP. Nie zawsze znają wyzwania, z którymi zmierzają się inne kobiety.
  • Konferencja łączy kobiety z obu tych światów i zachęca do twórczej wymiany doświadczeń, zarówno pomiędzy prelegentami, jak i uczestniczkami.
  • Pokazuje jak wiele możemy się od siebie nauczyć, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami. Dlaczego warto spojrzeć na biznesy z innej perspektywy. Poruszamy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem.

Konferencja Make Your Business Better to:

Rozwój firmy
Jest wiele konferencji i warsztatów dla kobiet biznesu. My stawiamy na praktykę, bezpośrednie odniesienie do biznesu i konkretne przykłady działań, które mogą zmienić Twoją działalność.

Wymiana doświadczeń

Każda branża jest specyficzna. Każda kobieta biznesu ma swoją historię i inne doświadczenia. To, co wydaje się oczywiste dla Ciebie, może być olśnieniem i odkryciem dla innej uczestniczki tej Konferencji. Poznasz osobiście wybitnych prelegentów, którzy wystąpią na scenie.

Inspiracje rozwojowe

Historie prelegentów i ich wiedza to doskonała okazja i motywacja do spojrzenia na Twój biznes i Twoje działania z innej strony.

Kontakty

Nawiążesz nowe i wartościowe relacje z kobietami biznesu z różnych branż i miast, które z radością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szczegółowy program Konferencji jest dostępny >>>TUTAJ<<<

Relacja z I edycji Konferencji Make Your Business Better jest dostępna >>>TUTAJ<<<

Dołącz do tegorocznej edycji wydarzenia >>>TUTAJ<<<

O organizatorze:

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.

Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie.

Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Aktywnie działa i realizuje wspólne projekty z najlepszymi ekspertami na rynku, w szczególności w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, rozpoznawalności oraz integracji polskich kobiet biznesu.

Patronat medialny Warto Znać

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “14.09.2023 WARSZAWA: II edycja Konferencji Make Your Business Better “Spójrz na biznes z różnej perspektywy”

  • 19 lipca 2023 o 20:58
    Bezpośredni odnośnik

    Widzę, że organizatorzy zadbali o różnorodność i zapewnienie cennych informacji dla uczestniczek. Mamy nadzieję, że ta konferencja przyczyni się do poszerzenia horyzontów uczestniczek, dostarczy im inspiracji do rozwoju swoich firm i nawiązania nowych kontaktów w świecie biznesu. Jestem pewien, że 350 uczestniczek na sali będzie to niezwykle owocne i inspirujące wydarzenie!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/