fbpx

Bezpłatna konferencja online „Kobieto, zadbaj o siebie!”

Już 8 marca, w Dzień Kobiet, rozpoczniemy darmową konferencję z wyjątkowymi kobietami, która potrwa aż do 10 marca! Podczas konferencji poruszymy kwestie emocji oraz zdrowia psychicznego kobiet w Polsce i za granicą, w szeroko rozumianym spektrum. Porozmawiamy również o odżywianiu, dbaniu o swój wygląd, biznesie i o pieniądzach. Nasza Kobieca Konferencja „Kobieto zadbaj o siebie” odbędzie się, na naszym Fanpage już 8 marca o godzinie 16:30.

Prelegentki i tematy Konferencji „Kobieto zadbaj o siebie”

DataGodzinaPrelegentTemat
8 marca16:30Renata Rybacka – certyfikowany Trener metody Neurolingwistycznego Programowania, wykładowcaAfirmacje i wizualizacje. Jaki wpływ ma afirmacja i wizualizacja na nasze codzienne życie i jakie pozytywne skutki z tego wynikają.
9 marca10.00Sandra Martynów – mentalny trener biznesu i komunikacji.Emocje, a wydawanie pieniędzy.
9 marca9:30Maria Salicka – dietetyczka, terapeutka karmienia, początkująca diet-coach.Jak poukładać sobie relacje z jedzeniem i nie przejadać stresu.
9 marca13.00Marta Żurowska – certyfikowana trenerka biznesuMotywacja do działania, jak działać pomimo silnych emocji.
10 marca11.00Joanna Sieczkowska –  instruktorka fitness, motywatorka i konsultantka kosmetycznaJak stres wpływa na nasz wygląd i jak dbanie o nasz wygląd zmniejsza poziom stresu
10 marca13.00 Joanna Gizgier – CEO w marce by FehuJak zadbać o swój biznes w czasach konfliktów.

Zapisz się na wydarzenie klikając link poniżej, dzięki temu otrzymasz darmowy dostęp do nagrania całej konferencji, po jej zakończeniu. Jest to świetna opcja, jeśli wiesz, że nie będziesz dostępna w tym terminie, a tematyka naszych spotkań jest Ci bliska. https://rybackarenata.pl/konferencja-kobieto-zadbaj-o-siebie/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/283010830620790

Patronat medialny Warto Znać

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/