fbpx

Europejski Klub Kobiet Biznesu – wkraczamy w nowy rok z nową energią!

Współczesna bizneswoman musi mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Łatwiej je pokonać mając u swego boku grono serdecznych, przyjaznych, nieustannie motywujących do działania siostrzanych dusz. Takich jak członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu!

Mijający rok 2021 to dla wielu z nas okazja do podsumowań. Jedni oceniają ten czas jako bardzo udany, inni nie mogą doczekać się nadejścia nowego roku i pozytywnych zmian, jakie przyniesie. Nie brak też osób, które co roku opracowują listę noworocznych postanowień… Jaki był to okres dla przedsiębiorczych Polek? Z pewnością był to czas wytężonej pracy, mierzenia się z różnymi problemami. Dla wielu był to też okres obfitujący w inspirujące spotkania i znajomości.

Europejski Klub Kobiet Biznesu

Taki właśnie: udany, pełen dobrej energii rodzącej plany na przyszłość, był też dla Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu rok 2021:

– Mimo trudności, z jakimi dziś wszyscy się mierzymy, EKKB wcale nie zwolniło tempa – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni Klubu. – Rok 2021 był dla nas czasem obfitującym w inspirujące spotkania z niesamowitymi, pełnymi pasji paniami. Bohaterką ostatniego z nich była sama dr Irena Eris, a już teraz zapraszamy wszystkie panie do uczestnictwa w wydarzeniu, którego gościem będzie podróżniczka, motywatorka, emanującą ciepłą energią, Beata Pawlikowska. Wszystkie spotkania organizujemy poprzez platformę zoom, dzięki czemu można w nich uczestniczyć bez względu na limit miejsc czy to, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy.

Członkinie EKKB zgodnie podkreślają, że spotkania z niesamowitymi, pełnymi pasji paniami nie tylko motywują, ale też dodają pozytywnej energii i tworzą poczucie należenia do wyjątkowej wspólnoty. To niezwykle ważne zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości, gdy wiele kobiet zmaga się ze zjawiskiem hejtu.

Nienawiść, pomówienia, złośliwe komentarze kierowane są bowiem nie tylko w stronę znanych pań, ale też przedsiębiorczych kobiet, z którymi walczy nieuczciwa konkurencja. Chcąc stanowczo przeciwdziałać takim praktykom, aby pokazać hejterom, że nie są bezkarni, ale też by wesprzeć osoby, których dotknęło to zjawisko, Europejski Klub Kobiet Biznesu zorganizował kampanię „Nie hejtuję – motywuję”, o ogólnopolskim charakterze. Przeprowadzona z rozmachem, ale też starannie przygotowana pod względem merytorycznym kampania wywołała już olbrzymi oddźwięk wśród znanych kobiet. A to dopiero początek akcji.

Europejski Klub Kobiet Biznesu

„Nie hejtuję – motywuję”

– Jesteśmy już po pierwszej sesji zdjęciowej do kampanii z udziałem Klubowiczek oraz ambasadorek akcji: Teresy Rosati, Katarzyny Miller, Anny Korcz i Katarzyny Pakosińskiej. Przed nami druga część zdjęć z udziałem m.in. Darii Widawskiej i Moniki Richardson. Zdjęcia pojawią się na kilku billboardach na Podkarpaciu (skąd pochodzę) oraz w Warszawie i Krakowie, a także w jednym ze znanych magazynów dla pań, ale tytułu jeszcze nie mogę zdradzić. Patronat medialny nad kampanią objęło wczoraj Radio Kolor.  – wylicza Ilona Adamska.

Akcja obejmuje oczywiście inne działania: wywiady, konferencje, panele doradcze z psychologami i prawnikami. A także cykl artykułów na stronie www.ekkb.pl na temat hejtu i jego przeciwdziałania.

Europejski Klub Kobiet Biznesu

O tym, że Europejski Klub Kobiet Biznesu to wyjątkowa społeczność, świadczyć może fakt, że o Klubie pisały w październiku „Wysokie Obcasy”, ale też  zaangażowanie organizacji w wiele akcji charytatywnych. Warto w tym miejscu wspomnieć o turnieju charytatywnym w kręgle na rzecz Fundacji A.R.T PRZECIW PRZEMOCY oraz premierze kalendarza wspierającego fundację Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze skrzydła„, pod której pieczę trafiają uzdolnione dzieci i młodzież z biednych, patologicznych domów z warszawskiej Pragi. I nie tylko. W projekcie wzięły udział członkinie EKKB wraz z obdarzoną cudownie zaraźliwą, pozytywną energią, Katarzyną Pakosińską. Takie akcje nie tylko otwierają oczy na problemy innych osób i pomagają spojrzeć na własne kłopoty z pewnym dystansem, ale też wzmacniają niezwykłe więzi, jakie tworzą się pomiędzy paniami zrzeszonymi wokół EKKB. To dopiero początek akcji, zaplanowanych przez Klub:

– Wchodzimy w nowy rok z niesłabnącą energią napędzającą nas do kolejnych akcji, spotkań i kampanii skierowanych do przedsiębiorczych Polek – kobiet, które chcą się rozwijać, spełniać w biznesie i w działaniach na rzecz innych. Chcemy pokazać, że tworzymy wyjątkową, silną społeczność, która potrafi przeciwstawić się hejtowi, która buduje, wspiera i doradza, której członkinie naprawdę mogą na sobie polegać, a sukces jednej osoby, zamiast rodzić zawiść, może inspirować i dodawać wiatru w żagle – przekonuje Ilona Adamska.

Powitaj nowy rok nie tylko z postanowieniami, ale też z kalendarzem pełnym inspirujących spotkań, planami rozwoju własnej osoby i swojego biznesu, z ludźmi, którzy pomogą przezwyciężyć wiele trudności i potrafią przekonać, że szlachetne wartości, takie jak rzetelność, siostrzana solidarność i wzajemne wspieranie się, wbrew wszystkiemu mają rację bytu. To wszystko znajdziesz właśnie w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu!       

Chcesz dołączyć do Klubu? Wejdź na www.ekkb.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Joanna Bielas

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Europejski Klub Kobiet Biznesu – wkraczamy w nowy rok z nową energią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/