fbpx

Co wspólnego z WordPressem ma sukienka?

 Agnieszka, była księgowa. Magda, związana z teatrem. Ula, farmaceutka i psychodietetyczka. Jola, inżynier i tester oprogramowania. Iwona, która pracuje z cudzymi słowami. Aneta, mama trójki dzieci. Co je wszystkie łączy?

Odwaga do bycia niezależną, na własnych zasadach oraz Interaktywna Akademia WordPress’a! To cudowne kobiety, które czuły, że mogą swoją wiedzą i pasją dzielić się z innymi, i zacząć na tym zarabiać. Poszukiwały sprawdzonych kursów o budowaniu stron internetowych. Tak natknęły się na Akademię WordPress’a. Dołączyły. A dziś czują sprawczą siłę swoich działań.

Zero wiedzy technicznej? Zero problemu!

Ula wspomina czas, kiedy przed dołączeniem do Interaktywnej Akademii WP nie wiedziała, czym jest hosting i co to jest domena. „Byłam na takim poziomie, to był poziom mniej niż zero. Miałam zawsze tak, że wybiegałam myślami mocno w przód, jakie czekają mnie problemy, na czym ja utknę”.

Teraz Ula ma swoją stronę i sklep internetowy, które wyklikała sama. A właściwie nie sama, tylko z Olą. Prowadziła ją za rękę i nie była tylko „panią z ekranu”, ale realną pomocą w wyklikiwaniu biznesu marzeń. „To było ekstra, bez stresu, bez spiny, krok po kroku ta strona powstała i była taka ładna, że ja nawet nie wiem, jak ja bym miała opowiedzieć komuś, żeby mi taką zrobił”.

Agnieszka miała podobnie. Mimo że wiedziała co to WordPress, bała się, że komputer wybuchnie, kiedy kliknie, nie tam gdzie trzeba. Powoli z Akademią WP poznawała jego tajniki, a dziś grzebie w kodzie PHP i CSS, i ach! Ja ją to kręci!

Czynnik ludzki i jego moc.

W swoich kursach o WP i WooCommerce Ola bierze Cię za rękę i oprowadza po zakamarkach systemu, wtyczek i kodu. Tłumacz rzeczy zawiłe w prosty sposób. Mówi: teraz kliknij tutaj, zapisz, kliknij tam. Nic przy tym nie wybucha, a strona i sklep rosną po każdym kliknięciu, na Twoich oczach.

Karolina zwróciła uwagę na misję marki Jestem Interaktywna, która współgrała z jej własną: „[…] jesteś szczera, autentyczna i Twoją misją jest wspieranie innych – to również moja misja”.

Magdę przekonała sama osobowość Oli — dziewczyny w sukience, takiej jak my wszystkie. „Przypasował mi zrozumiały, »normalny« sposób mówienia. Nie ukrywam, że głos, wygląd i fakt, że Ola jest młodą kobietą, a nie starszym panem w garniturze też zrobiły swoje”.

Jola, informatyczka. Wie dziś, że nie ma sensu skupiać się na samodzielnej pracy, kiedy pod ręką masz pomoc i wsparcie nie tylko świetnej ekspertki od WP i WooCommerce, ale i „grupy kursantów, która jest zawsze gotowa do pomocy, gdy natkniesz się na jakikolwiek problem”.

ola Gościniak
Ola Gościniak

Aktualizowana wiedza na wyciągniecie ręki.

Karolina, zanim przyszła do Interaktywnej Akademii WordPress’a, miała zupełnie inny problem. Przebijała się przez słabe tutoriale, porównania i przeterminowane treści. Działała i zawieszała się, bo pytania i problemy tylko się piętrzyły.

W Akademii znalazła spokój. „Struktura kursu jest tak przygotowana, że nie odkładasz, siadasz i robisz. Nie zastanawiasz się jak, aż do momentu osiwienia. Zamiast próbować, lecisz z tematem! Koniec z zastanawianiem się, bo prowadzi Cię spec! Kwestia wyklikania sklepu była dla mnie tak samo ekscytująca jak i przerażająca, bo tu już wchodzi też odpowiedzialność za tematy płatności. W kursie jest to tak przyjaźnie wyjaśnione, że wątpliwości zniknęły tak samo jak i przerażenie – została już sama ekscytacja i radość ”.

Podobnie miała Iwona. Znudzona już fragmentaryczną wiedzą zdobywaną w internecie, postawiła na Interaktywną Akademię WP i w 4 dni (!) wyklikała stronę WWW od zera! Po każdej lekcji widziała realne efekty swojej pracy. To dało jej powera do postawienia bloga i rozpoczęcia podcastu.

Iwonie spodobało się również to, „[…] że lekcje nie są za długie, że to jest 10-15 minut plus nasze klikanie, to wiadomo, że się jeszcze wydłużało. To było bardzo komfortowe dla mnie, bo motywowało mnie, że codziennie znalazłam czas, żeby usiąść i poklikać, nie przerywałam, jak miałam czas, to robiłam dwie lekcje. To jest bardzo przystępne i komfortowe rozwiązanie […]”.

Jola decyzję o dołączeniu do Interaktywnej Akademii WP za najlepszą z możliwych. „Dzięki temu wystrzeliłam zawodowo, dało to mojej karierze zawodowej takiego kopniaka,  że teraz myślę o stworzeniu sklepu internetowego i już jestem zapisana, bo dołączyłam do obu kursów równocześnie, bo wiedziałam, że tak może się stać, że będę zainteresowana. Wiem, że stworzenie sklepu internetowego będzie łatwe, szybkie i przyjemne, bo wiem, że nie będę tracić czasu na próbowanie. Dostanę sprawdzone rozwiązanie i wiem, że jak będę chciała, to od razu zacznie to działać”.

Interaktywna Akademia WordPress’a to miejsce stworzone z potrzeb osób podobnych do Ciebie:

  • kobiet, które są totalnie zielone w tematach technicznych,
  • kobiet, które mimo tego dążą do budowania swojej przyszłości,
  • kobiet, które rozumieją, jak wiele daje wsparcie innych osób, ekspertów i grupy w dążeniu do spełniania marzeń o własnym biznesie online.

Mam nadzieję, że któregoś dnia Ty też opowiesz o swojej drodze do sukcesu.

A teraz z dumą prezentuję Ci kobiety, które są bohaterkami dzisiejszego tekstu:

ola Gościniak akademia word press

Iwona Wieczorek-Bartkowiak: https://wcudzychslowach.pl/

ola Gościniak akademia word press

● Jolanta Klima: https://jolantaklima.pl/

Materiał prasowy

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/