fbpx

Dlaczego teraz jest czas, aby tworzyć biznesy intuicyjne, w zgodzie ze swoją Dharmą?

Dziś chciałabym Was zabrać do świata, który z pozoru łączy dwa nieprzystające do siebie obszary: duchowość i biznes. Może były to osobne rzeczywistości w starym paradygmacie, ale teraz, wraz ze zmianami na świecie, duchowość i biznes idą w ramię w ramię, jak dwa najlepsi przyjaciele, których misją jest zmiana rzeczywistości w której żyjemy.

Czym jest Dharma?

Zacznijmy od tego, czym jest to tajemnicze słowo pochodzące z sanskrytu – Dharma? Jedna z definicji mówi, że jest to misja życiowa, Twoje powołanie, powód, dla którego znalazłaś się na tym świecie, w tym czasie, ze wszystkimi swoimi talentami i potrzebami serca. To one są drogowskazami, za którymi warto podążać, żeby osiągnąć szczęście i spełnienie w życiu.

Jak powstają biznesy intuicyjne?

Jako soulpreneur coach, na co dzień współpracuję z kobietami, które są gotowe rozpoznać swoją Dharmę i wykreować biznes, który będzie jej ucieleśnieniem. Tworzenie takiego biznesu opiera się na zupełnie nowym paradygmacie.

Nie zaczynamy od szukania na zewnątrz. Nie zaczynamy od tego, jakie są trendy, oczekiwania rynku, co przyniesie najwięcej pieniędzy.

Najpierw zaprzyjaźniasz się z Twoim wewnętrznym głosem, z intuicją, by rozpoznać co jest „Twoje”, a jakie przekonania są nabyte i nie chcesz już, żeby rządziły Twoim życiem. Zaczynasz poznawać siebie na nowo. Bez filtrów, bez nakładki: jaka powinnaś być, czego od Ciebie oczekują inni, za co będziesz kochana. Czasami, to jest pierwszy moment, kiedy patrzysz na siebie prawdziwą, autentyczną, bez masek.

Potem przeglądamy się Twoim talentom, mocnym stronom, obszarowi geniuszu. Widzisz, które rzeczy przychodzą Ci z łatwością, co robisz z lekkością i w przepływie, a które czynność nie są Twoją bajką i w przyszłości warto je outsourcować. Przyglądamy się też Twoim doświadczeniom życiowym i zawodowym, by odkryć, które z nich dają Ci wyjątkową jasność widzenia pewnych tematów.

Zaczynasz czuć, co Cię rozpala, jakiej zmiany chcesz w tym świecie. Czujesz ekscytację na myśl o tym, co będziesz robić, co możesz zmienić, z kim będziesz współpracować, co będziesz tworzyć. Pojawia się wzruszenie i poczucie misji.

Kolejny obszarem jest Twoja wymarzona wizja życia. Zadajesz sobie pytania:

 • Jaki styl życia chcę prowadzić?
 • Jak ma wyglądać mój dzień?
 • O której chcę się budzić?
 • Kto jest obok mnie?
 • Jak spędzam poranek?
 • Ile czasu w tygodniu pracuję?
 • Na czym koncentruję moją uwagę, co jest kluczowe?

Z tego wszystkiego wyłania się pomysł na biznes, który będzie zgodny z Twoją Dharmą i który będzie Ci umożliwiał prowadzenie stylu życia o jakim marzysz. Biznes, który będzie dawał Ci satysfakcję i spełnienie, zmieniał świat na lepsze i sprawiał, że praca nie będzie już obowiązkiem, ale będzie w zgodzie z Tobą.

Dlaczego teraz warto stworzyć swój biznes z Duszą?

Nigdy nie było i nigdy nie będzie lepszego czasu, aby stworzyć biznes, który jest ucieleśnieniem Twojej misji. Mamy tylko TERAZ, a świat krzyczy o zmianę. Potrzebujemy jej na tak wielu polach: w edukacji, w obszarze zdrowia, żywienia, wsparcia psychologicznego, rządów, tego jak traktujemy Matkę Ziemię. W zasadzie nie ma obszaru, który nie wymagałby zmian.

Z drugiej strony, zwiększa się świadomość ludzi. Wielu z nas jest już gotowych, aby przestać żyć na autopilocie, zacząć kwestionować jak wygląda rzeczywistość i wprowadzać zmianę.

Teraz jest Twój czas!

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z biznesem intuicyjnym, pobierz darmowy ebook: „Czy to wypali? 10 pytań, które warto sobie zadać, kiedy chcesz wykreować biznes z duszą.”

Aldona Oleńkiewicz

Witajcie Kobiety MOCy!

Kilka słów o mnie. Jestem poszukiwaczką, uwielbiam doświadczać, odkrywać i wyrażać siebie na różne sposoby.

Jestem wizjonerką, która świadomie pracuje nad tym, aby nie zostać w sferze marzeń, ale działać i urzeczywistniać swoje pragnienia.

Współpracuję z kobietami, które są gotowe rozpoznać swoją Dharmę i wykreować biznes, który będzie jej ucieleśnieniem.

W swojej autorskiej metodzie korzystam z takich narzędzi, jak:

 • coaching
 • mentoring
 • praca z ciałem
 • medytacje z wizualizacją i elementami hipnozy
 • theta healing

Jestem dyplomowaną coachinią. Wiedzę i praktykę zdobywałam na studiach z Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego i na licznych kursach. Jestem też ekspertką w obszarze marketingu, więc wspieram mentoringowo w budowaniu strategii i komunikacji marketingowej dla biznesu lub marki osobistej.

Mam ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu, w firmach z listy Fortune 500. Studiowałam marketing i zarządzanie na SGH i ukończyłam liczne kursy prowadzone prze Google, ICAN Institute czy IAB Polska.

Łączę w sobie dwa żywioły – ogień i wodę – energię kobiecą, z której płynie kreatywność, lekkość i twórczość i męską, która daje stabilne ramy i organizację.

Więcej o mnie możesz przeczytać na stronie www.donaole.com i w social mediach https://www.instagram.com/iamdonaole/

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Dlaczego teraz jest czas, aby tworzyć biznesy intuicyjne, w zgodzie ze swoją Dharmą?

 • 13 sierpnia 2022 o 17:16
  Bezpośredni odnośnik

  Świetny post, chyba się z tym zgodzę. Trudno jest tworzyć jeśli nie dokońca czujemy. ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/