fbpx

Networking Kobiet Biznesu już we wrześniu!

Już 18 września w sopockim hotelu Marriott odbędzie się Networking Kobiet Biznesu. To wydarzenie, podczas którego poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży. Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin ale przede wszystkim nawiążesz wartościowe relacje biznesowe.

Część pierwsza wydarzenia to dostęp do wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Podczas eventu odbędą się liczne wykłady prowadzone przez biznesowych praktyków, przedstawicieli organizacji pozarządowych i fundacji! Nasza grupa odbiorców, to przedsiębiorcy posiadający firmę od minimum 3 lat lub osoby pełniące funkcje zarządcze na wysokich stanowiskach, a przede wszystkim osoby świadome wartości własnego biznesu, które chcą je dalej rozwijać. Wiedzą one, że trzeba stale rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces! Dlatego chętnie korzystają z usług zaufanych i poleconych przez nas ekspertów.

Networking Kobiet Biznesu

To wydarzenie skierowane do osób prężnie działających biznesowo, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów.

Uczestnicy mają możliwość dołączenia tylko po weryfikacji.

Świadczy to o jakości wydarzenia i daje gwarancje, że nie będzie na nim przypadkowych osób. Tylko starannie wyselekcjonowane kontakty biznesowe.

Szczegóły na:

Networking Kobiet Biznesu – Strefa Kobiet Biznesu

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/