fbpx

Siła i moc, czyli wiosenna sesja wizerunkowa Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

Spotkania, które wzbogacają uczestniczki, skuteczny networking i realne wsparcie. Wydarzenia i projekty budujące społeczność przedsiębiorczych pań. Akcje społeczne i charytatywne. Inspirujące wywiady, spotkania na Zoomie z gwiazdami. Budowanie marki, sesje zdjęciowe. Tak w wielkim skrócie wygląda działalność Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

O tym, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, wiadomo od dawna. Bez względu jednak na to, czy pod tym pojęciem kryje się jednoosobowa działalność czy rosnąca w siłę marka zatrudniająca wiele osób, pewne jest jedno: każda przedsiębiorcza kobieta potrzebuje spotkań z innymi paniami. Po to, by wymienić się doświadczeniami, zdobyć nową wiedzę, zyskać cenne kontakty, spojrzeć na swój biznes świeżym okiem.

Wychodząc z tego założenia, Ilona Adamska założyła pod koniec 2017 roku Europejski Klub Kobiet Biznesu, który powoli staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów dla kobiet w Polsce, między inni dzięki ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Nie hejtuję-motywuję”, której jest organizatorem.

Niecały miesiąc temu członkinie Klubu spotkały się na planie sesji zdjęciowej z ambasadorką Klubu Teresą Rosati, nagrodzoną statuetką KOBIETA SUKCESU 2020 oraz LWICA BIZNESU 2020 za działalność na rzecz kobiet.

Przed Wami nasza ostatnia sesja z udziałem cudownych Członkiń Klubu: Hanny Adamczak, Julity Szóstek, Beaty Małowieckiej, Magdaleny Nowak, Krystyny Włodarek, Małgorzaty Wasilewskiej-Mańkowskiej, Ewy Adamczyk oraz Ambasadorki Teresy Rosati.

Jak udział w sesji wspominają członkinie Klubu i co mówią o samym uczestnictwie w nim? Zapytaliśmy o to kilka z nich.

Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

– Sesja, w jakiej miałam możliwość uczestniczyć, tym razem przybrała barwy czerwieni i bieli. Czerwień: wyrazista, pokazująca kobiece piękno i siłę, biel: kolor zwycięstwa, spokoju, czystości. Na tej sesji spotkały się wyjątkowe kobiety – z  branż beauty, modowej, członkinie fundacji, a także panie ze świata cyfr i branży prawniczej. To sprawiło, że pojawiło się wiele ciekawych tematów do dyskusji, a my wzajemnie dostrzegałyśmy piękno w każdej z nas. Nie było przepychanek, która ma stanąć pierwsza, aby być najbardziej widoczna. Wprost przeciwnie – wchodząc w rolę modelek, wspaniale się uzupełniałyśmy i potrafiłyśmy współpracować z fotografką, czując to „flow”. I chociaż się nie umawiałyśmy, nasze czerwone kreacje były w tym samym odcieniu, mimo że każda z nas przyjechała z innego krańca Polski. Zdjęcia z sesji wizerunkowej zawisną w różnych miastach i miasteczkach, znajdą się w mediach, a dzięki temu staniemy się coraz bardziej rozpoznawalne z naszymi biznesami. I o to właśnie między innymi chodzi. W tym Klubie otrzymuję wiele możliwości do wykorzystania i budowy własnej marki, a ile z nich wezmę, to zależy już tylko ode mnie – powiedziała Magdalena Nowak, Succesful Advisor/CEO | Wealth Management Services Sp. z o.o.

Hanna Adamczak
Hanna Adamczak

– Sesja zdjęciowa pozwala na pokazanie swojego zaangażowania w budowanie pięknego wizerunku Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, do którego wszystkie należymy. Umożliwia też stanie się osobą bardziej medialną. Naszą ambasadorką jest Pani Teresa Rosati, niezwykle ciepła, empatyczna kobieta z klasą, którą powinna naśladować każda młoda dziewczyna, i to z pewnością jest wartość dodana, ponieważ w dzisiejszym świecie coraz mniej mówi się o kobietach z klasą. Dla nas, dla kobiet z Klubu, bardzo ważna jest jedność, która nas integruje, buduje relacje i wzajemne wsparcie. Pomagamy sobie i w sprawach prywatnych, i zawodowych, a także korzystamy z własnych usług i produktów. Przy każdej takiej okazji: jak sesje, spotkania, wydarzenia i różnego rodzaju kampanie społeczne, możemy poznawać się coraz lepiej. Jest to coś w rodzaju egzaminu, który pokazuje, na kogo możemy liczyć i kto jest wobec nas lojalny. Mówię o tym, co dla mnie jest ważne w życiu. A dlaczego o tym mówię? Bo Klub jest właśnie tym miejscem, które spełnia moje oczekiwania w tych obszarach. Możemy być sobą, być wśród cudownych kobiet, wspierać Klub i siebie nawzajem. Dlatego naszej Prezes Klubu Ilonie Adamskiej należą się szczególne podziękowania za to, że stworzyła dla nas taką przestrzeń, a każda sesja wizerunkowa jest pięknym wydarzeniem i dopełnieniem całościmówiła po sesji Hanna Adamczak, członek Rady Fundacji Mętlik w Głowie.

Krystyna Włodarek
Krystyna Włodarek

– Udział w sesji wizerunkowej Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, w towarzystwie naszej ambasadorki Pani Teresy Rosati, wspominam z uśmiechem na twarzy. Organizacja, jak i sama sesja odznaczały się pełnym profesjonalizmem. Nie mogę pominąć tu niezwykłej fotografki, Anny Marii Zagórskiej, której osobowość sprawiła, że wszystkie czułyśmy się na planie bardzo swobodnie, a efekt końcowy sesji jest niezwykle piękny. Ponadto poznanie Pani Teresy to zaszczyt. Jak się okazało, Ambasadorka Klubu ma ogromne serce, jest bardzo ciepła i otwarta. Rozmowy z Panią Teresą wciągają tak mocno, że nawet nie zauważyłam, kiedy przyszedł czas zbierać się do domu. Niesamowita była też wymiana doświadczeń z pozostałymi członkiniami Klubu, nawiązały się nowe znajomości, a nawet wspólne projekty biznesowe. Klub zrzesza kobiety z różnych branż, jednak wszystkie nas łączy chęć działania, wspólnych spotkań i otwartość. Ilona Adamska, stworzyła wyjątkowe miejsce i jestem dumna, że mogę być członkinią EKKB. Dziękuję za zaproszenie do udziału w sesji. Wspomnienia z planu z pewnością zostaną ze mną na długi czasdodała Krystyna Włodarek, zastępca prezesa Fundacji Regiment / Strefa Kobiet.

Małgorzata Wasilewska-Mańkowska,
Małgorzata Wasilewska-Mańkowska

– Europejski Klub Kobiet Biznesu to organizacja, która zrzesza silne i mądre kobiety. Każda z nas jest inna, z różnym bagażem, ale pełna pięknych emocji. Każde spotkanie jest inne, jednak zawsze wracam do domu naładowana pozytywną energią. Na spotkaniach klubowych można wymienić się doświadczeniami, rodzą się przyjaźnie i wspólne biznesy. Klub to możliwość rozwoju, udziału w różnych akcjach charytatywnych i społecznych, w sesjach zdjęciowych promujących te akcje. Wzięłam udział w sesji wizerunkowej Klubu, aby pokazać, że EKKB zrzesza dziewczyny takie jak, Ty czy ja, które chcą się rozwijać lub poszukują samej siebie – powiedziała po zdjęciach Małgorzata Wasilewska-Mańkowska, właścicielka Salonu Kosmetyki Estetycznej Mantra.

Kolejne członkinie dodają:

Julita Szóstek
Julita Szóstek

 – Europejski Klub Kobiet Biznesu zrzesza kobiety, dla których niemożliwe nie istnieje. Tu mamy okazję wymienić się doświadczeniami, spostrzeżeniami dotyczącymi zarówno prowadzenia biznesu, jak i prozaicznych sytuacji życiowych. Mamy możliwość spotykania się z ciekawymi osobami, do których z pewnością zaliczyć można naszą ambasadorkę Panią Teresę Rosati – niezwykle życzliwą, ciepłą i wrażliwą kobietę, a jej doświadczenie życiowe to ogromna skarbnica wiedzy, którą chętnie się z nami dzieli. W Klubie nawiązujemy współpracę, ponieważ wywodzimy się z różnych branż, co daje nam sporo możliwości. Możemy też zdobywać nowe doświadczenia, pozbywać się lęków, obaw, tak jak ja podczas pierwszej profesjonalnej sesji wizerunkowej. Jak to w życiu bywa, nie zawsze jest różowo, bo mamy też wszystkie mocne charakterki. A jak się tych osobowości kilka, kilkanaście, a bywa, że i kilkadziesiąt, w jednym miejscu spotka, to i śmiechu mnóstwo, i iskierki czasem polecą. Tak też było w czasie naszej sesji. Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy, mimo że każda miała za sobą podróż do Warszawy i zmęczenie z pewnością dawało znać. Gdy przekraczałam próg studia, słychać było śmiech i gwar rozmów na przeróżne tematy. Jak się domyślacie, było o sztuce, literaturze… a nie, to nie na tym spotkaniu. My, kobiety, czasem potrzebujemy porozmawiać o smaku kawy, poradzić się w sprawach kosmetycznych, a czasem polecić sobie świetną krawcową lub sprawdzonego szewca. Bardzo ważną rolę odegrała w tym spotkaniu nasza Pani Fotograf, która cierpliwie podpowiadała, jak się ustawić, poprawić marynarkę, włosy. To bardzo cenne uwagi, bo fotograf widzi więcej. I za taką opiekę jestem bardzo wdzięczna, ponieważ dziś mogę się chwalić pięknymi zdjęciami. Mówi Julita Szóstek, germanistka, właścicielka marki Celuj w Piękno.

Teresa Rosati i Ilona Adamska
Teresa Rosati i Ilona Adamska

– Celem naszego Klubu jest umożliwienie kobietom prowadzącym własne biznesy uczestniczenia w spotkaniach, które wprowadzą nową jakość w ich działania. Dzięki naszym eventom, wywiadom live na Facebooku, spotkaniom na Zoomie z osobistościami ze świata mediów, nasze Panie mogą wzajemnie się inspirować i wspierać w drodze do osiągania celów. Z radością czytam informacje o tym, jak nasze dziewczyny łączą siły i wspólnie zaczynają działać, prowadzić biznesy, korzystać ze swoich usług. Jeśli ktoś naprawdę wchodzi do niego z dobrą energią, szczerą intencją, dając coś od siebie innym, poświęcając czas na spotkania i rozmowy, Klub realnie pomaga zyskać nowe klientki, zbudować sieć fajnych kontaktów. Dać poczucie spełnienia. Przykładem tego jest choćby współpraca Ewy Adamczyk z English Club z kilkoma paniami oraz z jednym ze znanych ambasadorów kampanii „Nie hejtuję-motywuję”, którzy korzystają z lekcji angielskiego u naszej członkini. Współpraca Małgorzaty Pastuszek, właścicielki marki modowej spod Poznania, która zaprojektowała koszulkę dla Agnieszki Dąbrowskiej z Fundacji Mętlik w Głowie, by wesprzeć działalność organizacji. Premiera kolekcji odbędzie się 23 czerwca na naszym spotkaniu w Warszawie. Takich przykładów jest naprawdę wielemówi Ilona Adamska, założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Wstąpienie do Klubu to znakomita okazja do rozwinięcia skrzydeł i poszybowania z własnym biznesem. Nie można nie skorzystać z takiej możliwości rozwoju!

British School

Chcesz poznać warunki? Wejdź na www.ekkb.pl, przeczytaj regulamin i wyślij zgłoszenie. W ciągu 2 dni otrzymasz szczegóły związane z przystąpieniem do Klubu.

Joanna Bielas

Fot. Anna Maria Zagórska

Produkcja sesji: Ilona Adamska / I.D.MEDIA

Wizaż: Magdalena Murat, Ada Zych, Martyna Rudkowska

Włosy: Beata Wodarska

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/