fbpx

Wybierz temat i prelegenta podczas Interaktywnej Konferencji!

Przygotowania do III Interaktywnej Konferencji Online nabierają rozpędu! Nagrywane są już pierwsze wywiady i prelekcje. Mamy już część zadeklarowanych prelegentek i prelegentów. Swoją wiedzą na temat Promocji Produktu Online podzielą się z Wami m.in. Ania Skura, Eliza Strzelecka-Wydrych, Agata Koman, Kasia Wilk, Maja Strzelecka czy Bartek Popiel!


Chcesz wiedzieć kto jeszcze w trakcie Konferencji opowie o Content Marketingu, Social Mediach i Sprzedaży? Wejdź na stronę konferencji! Kliknij tutaj: https://olagosciniak.pl/konferencja2023/

Czym jest III Interaktywna Konferencja Online?

III Interaktywna Konferencja Online odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2023 r. Jej motywem przewodnim jest Promocja Produktu Online. Poruszone zostaną tematy Social Mediów, Content Marketingu oraz Sprzedaży.

Konferencja przeznaczona jest zarówno dla osób, które zaczynają, mają dopiero w planach prowadzenie biznesu online, jak i dla tych, którzy działają już od jakiegoś czasu i chcą w swojej działalności rozwinąć skrzydła, wypłynąć na szersze wody.

Konkurs na prelegentkę / prelegenta!

Część prelegentek i prelegentów została już wybrana. Ale to jeszcze nie wszystkie osoby! W tej edycji zgłosiło sie prawie 200 osób na wystąpienie w czasie konferencji. Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji, powinny mieć również wpływ na to, kto podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego organizatorka Ola Gościniak zorganizowała konkurs na prelegentkę / prelegenta!

Chcesz, aby konkretna osoba wypowiedziała się na temat Promocji Produktu Online? Koniecznie zagłosuj na nią w konkursie, który trwa od 13-20 kwietnia 2023. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie oraz szczegóły samego konkursu znajdziesz tutaj:
https://olagosciniak.pl/konferencja2023/

Zasady głosowania

 1. Głosowanie trwa w dniach 13-20 kwietnia 2023 (od 00:00 do 23:59).
 2. W tym okresie można oddać tylko 1 głos na 1 osobę z 1 urządzenia.
 3. Dnia 25 kwietnia 2023 ogłosimy listę osób, które wystąpią na III Interaktywnej Konferencji Online o Promocji Produktów Online.
 4. Po zamknięciu głosowania, wszystkie powielone głosy będą sprawdzone i usuwane.

  Zagłosuj na osobę, którą darzysz zaufaniem. Zagłosuj na osobę, której wystąpienia przemawiają do Ciebie i motywują do dalszego działania. Zagłosuj na osobę, którą uważasz, że swoją działalnością na to zapracowała. Głosowanie odbywa się tutaj: https://olagosciniak.pl/konferencja2023/glosowanie

  Materiał prasowy

  PATRONAT MEDIALNY WARTO ZNAĆ

  Polub ten artykuł i podaj dalej!
  fb-share-icon
  Tweet 20
  fb-share-icon20

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  https://www.facebook.com/wartoznacportal
  https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
  https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/