fbpx

XI Kongres Kobiet Biznesu – patronat medialny Warto Znać

To już 11 Kongres organizowany przez Fundację Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life”. Wydarzenie odbędzie się 09 września 2021 roku (czwartek), w godzinach 10.00-20.00, w hotelu THE CROWNE PLAZA przy ul. Rondo Daszyńskiego 2 w Warszawie. XI Kongres Kobiet Biznesu to wyjątkowe seminarium dla przedsiębiorczych kobiet. Nie zabraknie znanych ekspertów, mówców i znanych osób związanych z biznesem jak i show-biznesem.

Organizatorzy przewidują, że we wrześniu spotka się ok 350 przedsiębiorców, którzy chcą nawiązać relacje i zbudować sieci kontaktów, a przy tym poszerzyć swoją wiedzę.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – podejście do biznesu.

XI Kongres Kobiet Biznesu -Transformacja – podejście do biznesu

Podczas Kongresu odbędzie się Polish Businesswomen Congress. Są to panele dyskusyjne i eksperckie, stworzone z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują ciekawych tematów i chcą dowiedzieć się czegoś więcej o prowadzeniu biznesu jak i jego założeniu. Nie zabraknie prelekcji na tematy związane z public relations, brandingiem, prawem czy budowaniem zespołów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study. Polish Businesswomen Congress to największy i najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce.

XI Kongres Kobiet Biznesu

Kto pojawi się na wydarzeniu?

Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: Dorota „Doda” Rabczewska, dr Ewa Kempisty-Jeznach, dr Marta Skrzypczyńska, Monika Chwajoł, dr Andrzej Jeznach, Sławek Muturi, Natalia Muturi, Ela Piorun, Beata Drzazga, Joanna Idzikowska, Klaudyna Cichocka-Volkov, dr Małgorzata Musioł, Edyta Niebiorak i inni.

Zapraszamy już dziś do udziału w wydarzeniu! Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsca na:

https://businesswomancongress.pl/

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/