fbpx

Zapraszamy na Live. Szczyt wyszukiwarki – czy to realne marzenie? Porozmawiamy o SEO.

Top 10 w wyszukiwarce to marzenie niejednej osoby. Pozycjonowanie strony to mocne w dzisiejszym świecie narzędzie marketingowe. Dobór odpowiednich fraz kluczowych to nie zawsze łatwe zadanie. Nierzadko właściciele e-sklepów czy innych stron www, powierzają swoją stronę różnym firmom, agencjom czy osobom. Oczekują kompetencji, wiedzy i rzetelnego podejścia do tematu. Różne firmą mają swoje własne sposoby, na osiąganie wyników – czy są one skuteczne, korzystne i wartościowe? Jak uchronić się przed tzw. black hat SEO? O tym dowiecie się już 3 sierpnia 19.00, podczas spotkania na żywo, z dwoma ekspertkami – Joanna Gizgier i Agatą Wojcik.

Jak uzyskać szczyt wyszukiwarki?

Podczas live, który odbędzie się na Facebooku profilu WARTO ZNAĆ, dwie ekspertki odpowiedzą na trudne, ale bardzo ważne pytania dotyczące SEO, sprawdzania wyników czy poszukiwania kompetentnych osób. Podczas spotkania na żywo, uczestnicy będą mogli zadać pytania, na które odpowiedzą Joanna i Agata.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/570432067297578/

Dwie ekspertki SEO

Obie kobiety mają inne działania, inne metody i całkiem inne doświadczenia, dzięki temu nasi odbiorcy otrzymają najwyższy poziom merytorycznej wiedzy w temacie SEO. To bedzie niezwykła i ciekawa debata, z której każdy wyciągnie coś wartościowego.

Pytania możecie wysyłać mailowo hello@wartoznac.pl do 3 sierpnia do 15.00


Prowadząca: Ewelina Salwuk- Marko, pomysłodawczyni portalu Warto Znać.

Poznajcie ekspertki:

Joanna Gizgier

Koordynator projektów / Grafik / Menadżer komunikacji. Właścicielka marki byFehu

Związana z branżą IT od ponad 11 lat. Zajmuje się projektowaniem i budowaniem stron internetowych oraz e-sklepów, tworzy layoty- i jest mistrzynią WordPress. Jest specjalistką w optymalizacji i działaniach SEO. Zajmuje się, także kwestiami związanymi z identyfikacją wizualną marki. Jest autorką szkoleń: “Twoje miejsce w sieci” czy “Firmowe błędy w poruszaniu się online”. Pracuje z pasją starając się realizować zobowiązania podjęte wobec klientów i czuję się odpowiedzialna za za ich powodzenie. Swoje działania opiera na technikach quick wins i insights. Jak sama podkreśla: zamiast porażek zbiera doświadczenia. Zamiast ulegać schematom łamie zasady i znajduje szerszą perspektywę. Hasło przewodnie jej marki to #Tykamrzetelnie#StronaZarabia#ŁamSchematy
https://byfehu.art

Agata Wojcik

Informatyk ekonomiczny z ponad 15-letnim stażem. Właścicielka marki Platinum Wave

W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Specjalizuje się w marketingu internetowym. Od ponad dziewięciu lat pozycjonuje strony internetowe, układa strategie marketingowo-sprzedażowe. Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w świecie online, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby klientów. Posiada trzy firmy: dwie w Wielkiej Brytanii oraz jedną w Polsce. Kobieta dobrze zorganizowana, która wie, co chce osiągnąć w życiu. Wyznacza sobie ambitne cele, do których skutecznie zmierza. Stale podnosi swoje kwalifikacje, dba o rozwój osobisty. Wolny czas poświęca na czytanie książek, prace w ogrodzie i słuchanie muzyki. Uwielbia uszczęśliwiać ludzi. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.
https://platiniumwave.pl/


Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Zapraszamy na Live. Szczyt wyszukiwarki – czy to realne marzenie? Porozmawiamy o SEO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/