fbpx

Zmień pracę na lepszą i postaw na cyfrową rewolucję i swoje Supermoce

Zamiast bać się zawodowej zmiany, zwiększ swoje szanse na sukces i skorzystaj z możliwości, jakie daje cyfrowa rewolucja. Już 7 czerwca w Warszawie i online wydarzenie, które pokaże, jak znaleźć własną drogę do dochodowego biznesu online – I Zlot Superkobiet Onlajnu.

Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby nas – współczesnych kobiet. Widać to w kontekście najnowszych badań. 43 procent kobiet planuje zmienić pracę w okresie od roku do dwóch lat i aż jedna czwarta z nich jako przyczynę wskazała brak możliwości awansu. Ponadto w 2023 roku więcej kobiet odeszło z pracy niż w dwóch poprzednich latach łącznie. Powodem były: za niskie wynagrodzenie, mikroagresja, nękanie czy brak elastycznych godzin pracy. Te dane pochodzą z międzynarodowego raportu firmy Deloitte „Women @ work 2024: A Global Outlook” 

Polska niestety nie jest zieloną wyspą, gdyż niemal jedna czwarta kobiet mierzyła się w zeszłym roku z wypaleniem zawodowym. Chociaż odsetek ten z roku na rok spada, to jednak nie możemy mówić o huraoptymizmie.
Dodatkowo 31% kobiet doświadczyło trudności w powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim (na podstawie raportu HAYS “Kobiety na rynku pracy 2024”). Daje to nam obraz sytuacji, która woła o pomoc.

konferencja superkobiety onlinu

Coraz więcej kobiet marzy o pracy, która daje satysfakcję, pieniądze oraz elastyczność czasową.

Być może jesteś jedna z nich? Masz do tego prawo. A odpowiedzią na te problemy jest dopasowanie się do panujących trendów. To one przynoszą ogromną falę możliwości. Mowa tutaj o rewolucji cyfrowej, która nabrała na sile wraz z nadejściem pandemii, przeniesieniem wielu biznesów do sieci, ale i powstaniem zapotrzebowania na produkty i usługi cyfrowe. Wciąż jest tutaj miejsce na nowe biznesy online (również Twój) oparte na własnej wiedzy, talentach, Supermocach czy doświadczeniu.

Biznes online może dać Ci wspaniałą  perspektywę m.in.: na rozwój, zarabianie regularnie 6-cyfrowych kwot, czerpanie z pracy satysfakcji przy zachowaniu balansu w innych sferach życia. Jest Twoją furtką do zbudowania niezależności finansowej, spełnienia marzeń i lepszego życia.


Być może słyszałaś o dochodowym biznesie online, ale…

Tak, jak większość, nie wiesz, od czego zacząć, aby zarabiać na tym sensowne pieniądze i nie martwić się, czy starczy do 1. Odczuwasz strach przed nieznanym.

“Niestety kobiety boją się zmian. Wciąż nie wierzą w swoje możliwości. A ja chcę pokazać, że biznes online jest dla nas – kobiet olbrzymią szansą. Co  więcej, możesz zarabiać świetnie na tym, co już teraz wiesz.”– mówi dr Karolina Kizińska – mentorka kobiet budujących biznes online, organizatorka unikalnego wydarzenia, jakim jest  Zlot Superkobiet Onlajnu.

Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie dla każdej kobiety, która marzy o własnym biznesie online, niezależnie od wieku, branży czy wcześniejszego biznesowego doświadczenia.

Więc zamiast zastanawiać się w nieskończoność “czy ja też tak bym mogła”, lepiej przyjechać (lub wykupić dostęp online), by zacząć zmianę i przejść do czynów w jeden dzień!

Jak mówi organizatorka “Zlot będzie paliwem rakietowym do wszelkich działań zmierzających do monetyzacji własnych Supermocy w internecie”.

Warte podkreślenia jest to, że przekazywana wiedza jest merytoryczna i sprawdzona w praktyce, gdyż dr Karolina Kizińska pomogła  już setkom kobiet zrealizować marzenie o własnym biznesie online i zarabianiu porządnych pieniędzy na swojej wiedzy. Sama również odniosła błyskawiczny sukces i w zaledwie 1,5 roku przekroczyła próg miliona złotych przychodu rocznie (utrzymując ich poziom również w kolejnym roku).

Dodatkowo na Zlocie zaplanowany jest panel dyskusyjny z kobietami, które odniosły olbrzymi sukces w biznesie online i podzielą się z uczestniczkami swoim bogatym doświadczeniem.

konferencja super kobiety onlinu

Konferencja składa się z trzech części:

Pierwsza część to sprawdzona wiedza wzbogacona o praktyczne warsztaty. Dzięki temu przejdziesz od niewiadomych do konkretnego planu. Służyć temu będą moduły poświęcone wydobywaniu własnych Supermocy i wykorzystywaniu talentu. Nauczysz się też, jak tworzyć magnetyczną ofertę, za którą klienci z radością zapłacą  kilka tysięcy złotych za miejsce. Ponadto dowiesz się, jak w praktyce przyciągać swoich idealnych klientów.

Druga część konferencji poświęcona będzie pracy nad mindsetem, czyli wykształceniu odpowiedniego sposobu myślenia o sobie, swoich możliwościach i biznesie.
Dlatego na Zlocie dowiesz się, jak pracować nad blokadami i przekonaniami, które trzymają Cię jak kotwica w miejscu. Zaczniesz budować mindset liderki, która odważnie i pewna swojej wartości sprzedaje produkty i usługi, również za ceny premium (czyli kilka tysięcy złotych i więcej).

W trzeciej części – uroczystej gali, będziesz mogła współcelebrować swoje dotychczasowe biznesowe sukcesy oraz sukcesy Superkobiet Onlajnu. Po raz pierwszy rozdane będą statuetki “Superkobiety Onlajnu”. Z jednej strony, będą one formą wyróżnienia dla tych klientek dr Karoliny Kizińskiej, które już zaczęły swoją przygodę z biznesem online, a z drugiej będą dodatkową motywacją dla każdej z uczestniczek do tego, by zacząć śmiało działać.

Będzie to też element świętowania trzecich urodzin marki “Superkobiety Onlajnu”.

Pełny harmonogram znajdziesz na stronie zakupu biletów: https://karolinakizinska.pl/zlot-superkobiet-onlajnu/

Organizatorce wydarzenia, przyświeca misja, aby pokazać, że biznes online jest przyszłością i drzemią w nim gigantyczne możliwości, zwłaszcza dla kobiet, które chcą maksymalnie wykorzystać szansę na budowanie stabilnej przyszłości swojej i swojej rodziny.

Podczas Zlotu część szkoleniową poprowadzi dr Karolina Kizińska, muzyk, dr nauk o kulturze, z pochodzenia Lublinianka – dziś mentorka kobiet budujących biznes online. Podczas pandemii została zmuszona do czasowrgo zamknięcia biznesów stacjonarnych (edukacyjnych placówek w Poznaniu) i zdecydowała się sprzedawać swoją wiedzę poprzez kursy online. Te działania wygenerowały dla niej w dwa lata z rzędu ponad milion złotych. Właśnie dzięki biznesowi online i produktom digitalowym może dziś – korzystając ze swoich talentów i mocnych stron – wspierać kobiety na całym świecie na tej drodze.

Swoją misją chce dzielić się z jak największą liczbą kobiet, dlatego podczas wydarzenia będzie premiera jej najnowszej książki pt. “Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz!”, nad którą patronat medialny objął m.in. Forbes Women Polska.

Autorka dzieli się w niej swoją niezwykłą historią wejścia do biznesu online oraz autorską metodą S.U.K.C.E.S., która pomogła jej, a następnie jej klientkom, dojść do spełnienia w biznesie online.

A co mówi autorka o książce?

“To nie jest kwestia <<uda mi się lub nie uda>> – gdy połączysz strategię z mindsetem, pracą, konsekwencją, wsparciem i wiedzą, otrzymasz mieszankę, która przyniesie Ci stabilne zarobki.

Jednak… jeżeli nie zaczniesz działać, nic się nie zmieni. Nadal będziesz w tym samym punkcie, który Cię drażni i powoduje dyskomfort. Dalej będziesz oglądała stories kobiet, które rozwijają swoje biznesy i zastanawiała się, co poszło nie tak, że nie jesteś jedną z nich.

Chcesz tam być?

Raczej nie, prawda? To nie jest spełnienie Twoich marzeń, a raczej wizja, przez którą sfrustrowana mocniej zaciskasz szczękę i pięści.

Bo jeśli marzysz o własnym biznesie online, który rozwija się jak szalony, przynosi stabilne zarobki i powracających klientów, to książka “Metoda S.U.K.C.E.S., czyli jak zarabiać online na tym, co już wiesz!” jest dla Ciebie!

To Twój osobisty przewodniki do odnalezienia własnej drogi do kobiecego i spełnionego biznesu online. Biznesu budowanego z satysfakcją i lekkością, który może być również Twoim udziałem.”

Patronat medialny WARTO ZNAĆ


Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/