fbpx

II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu już 21 maja!

Już 21 maja o godzinie 18.00  w sopockim hotelu Haffner,  odbędzie się  “II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu” pod hasłem Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!

Kongres organizują 3 kobiety przedsiębiorcze, Joanna Suchocka- właścicielka marki “Strefa Kobiet Biznesu”, Monika Wyderka Chodak-właścicielka marki “Alltida” oraz Paulina Marwińska -właścicielka marki “Maarwin”.  

To wydarzenie, podczas którego poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży. Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin.

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu kierujemy do kobiet prężnie działających biznesowo, bądź piastujących wysokie stanowiska kierownicze w firmach, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów.

Część kongresowa to dostęp do wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, będą to wykłady prowadzone przez biznesowych praktyków. Nasza grupa odbiorców, to przedsiębiorcy posiadający firmę od minimum 3 lat lub osoby pełniące funkcje zarządcze na wysokich stanowiskach, a przede wszystkim osoby świadome wartości własnego biznesu, które chcą je dalej rozwijać. Wiedzą one, że trzeba stale rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces! Dlatego chętnie korzystają z usług zaufanych i poleconych przez nas ekspertów.

Joanna Suchocka- właścicielka marki “Strefa Kobiet Biznesu”, Paulina Marwińska -właścicielka marki “Maarwin”, Monika Wyderka Chodak-właścicielka marki “Alltida”  

Nie zabraknie też networkingu, bo wiadomo powszechnie, że biznes to relacje i warto poznawać nowe osoby, aby wspólnie się rozwijać. Część networkingowa będzie idealną przestrzenią do wymiany doświadczeń, pozyskania wartościowych kontaktów biznesowych, jak i rozmowy z panelistami. 

Uczestnicy mają możliwość dołączenia tylko po weryfikacji.

Świadczy to o jakości wydarzenia i daje gwarancje, że nie będzie na nim przypadkowych osób. Tylko starannie wyselekcjonowane kontakty biznesowe.

Chcesz wiedzieć więcej? 

Wejdź na:  II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu – Strefa Kobiet Biznesu

Patronat medialny

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/