fbpx

Kobieta Biznesująca – uczymy o biznesowym wizerunku kobiety

Cykl artykułów, o polskich nowych, ciekawych markach. Zapraszamy do udziału wyjątkowe marki i zadajemy im kilka pytań o ich plany i cele na zbliżające sie miesiące. Za rok, ponowimy kontakt i zobaczymy co zostało zrealizowane! Wszytko opublikujemy na portalu www.wartoznac.pl

Marka: Kobieta Biznesująca – uczymy o biznesowym wizerunku kobiety – online&offilne. Rozmawiamy o tym, jak tworzyć, rozwijać i uzdrawiać biznes. Mnóż z nami wiedzę i BIZNESUJ!

Data powstania marki: 24.01.2021


Skąd pomysł na biznes?

Powstanie Kobiety Biznesującej można śmiało powiedzieć, że zawdzięczamy pandemii koronawirusa. Dlaczego? Otóż wspólnie prowadzimy już z sukcesem jeden biznes – Centrum Muzyki Marzeń, gdzie tworzymy oprawy muzyczne na różnego rodzaju wydarzenia – ceremonie i przyjęcia ślubne, eventy biznesowe oraz spotkania świąteczne. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz instrumentów oraz wokali, które tworzą indywidualnie dobierane do potrzeb klientów zespoły klasyczne, rozrywkowe i jazzowe. Działamy prężnie na rynku eventowym oraz w branży wedding, gdzie jesteśmy  pierwszą w Polsce ślubną agencją muzyczną, która oferuje oprawy muzyczne ceremonii ślubnych, koktajli oraz przyjęć przez wymarzone przez klientów zespoły w 100 procentach dopasowane do charakteru uroczystości.

Podczas pandemii koronawirusa zamrożona została branża eventowa, która niestety spodziewamy się, że szybko nie powróci do takiej formy jak przed jej zamrożenia, dlatego postanowiłyśmy wypełnić tę lukę naszej działalności po prostu nowym biznesem. Ponadto, nie ukrywajmy, że przedsiębiorczość, marketing i PR, to są nie tylko nasze pasje, ale także jeden z filarów naszego wykształcenia oraz praktyki zawodowej.

Od początku wiedziałyśmy, też jedno – że firmę i jej działania chcemy dedykować kobietom i ich działalnościom.


Do kogo jest skierowana firma?

Kobieta Biznesująca jest adresowana do kobiet, które prowadzą swój biznes – nieważne czy  z sukcesem czy nie, lub chcą w nim wystartować. Jeśli Twój biznes szwankuje – masz za mało odpowiedzi na swoje oferty, sprzedaż Ci nie idzie, widzisz, że coś jest nie tak jak trzeba, ale nie potrafisz zdiagnozować przyczyny, to nasze usługi i tęgie głowy czekają na Ciebie. Natomiast jeśli wszystko w Twoim biznesie chodzi jak w szwajcarskim zegarku, to bardzo chciałybyśmy Cię poznać, abyśmy się mogły wzajemnie wspierać, dzielić doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim motywować w naszych działaniach. Z kolei, jeśli chcesz wejść na drogę przedsiębiorcy, a nie wiesz od czego zacząć, co i jak robić i czy w ogóle da się łączyć biznes z życiem rodzinnym, to wytyczymy dla Ciebie strategię, zrobimy biznesplan.

Jaki jest jej główny cel?

Kobieta Biznesująca powstała, by wspierać obiety na każdym etapie biznesu. Od początku, gdy wszystko powstaje, w trakcie, gdy chcecie rozszerzyć działania i wzmocnić firmę. Ale także sprawdzić, co można zrobić, by osiągać jeszcze lepsze efekt. Nawet wtedy, gdy niestety coś się pali i wali i nie wiecie, jak to ugryźć, żeby Wasz biznes wyratować i ustawić na dobrym torze!

Znajdziecie u nas wsparcie w zakresie m.in.:

  • PR & Marketingu (w tym social media)
  • strategii komunikacji
  • strategii sprzedaży i obsługi klienta
  • wizerunku biznesowego
  • budowania marki osobistej i marki firmy

Co najważniejsze stawiamy na szkolenia INDYWIDUALNE oraz INDYWIDUALNĄ POMOC DLA BRANDU – by analizować Waszą niepowtarzalną sytuację i konkretnie Wasz biznes.

Oczywiście na social mediach Kobiety Biznesującej nie zabraknie tematów kobiecych, które dotykają każdą zabieganą Biznesującą – niezależnie, czy jesteś mamą, żoną, singielką, czy w związku partnerskim.

Jaka jest misja biznesu?

Pragniemy, aby kobiece firmy rozrastały się i działały prężnie, dzięki czemu ich właścicielki będą niezależne finansowo i spełnione. Chcemy też pokazać i dodać odwagi kobietom, szczególnie tym wymęczonym etatami, złymi relacjami w pracy, że nie muszą tkwić w tej sytuacji i mogą założyć własny biznes.

Jakie są plany na najbliższe miesiące i rok?

W planach Kobiety Biznesującej na 2021 rok jest przede wszystkim zwiększenie świadomości naszego brandu i pomoc naszym przyszłym Klientkom w rozwijaniu ich biznesów, a także dzielenie się balansowaniem między pracą a życiem prywatnym. Natomiast w najbliższym miesiącu bardzo chcemy zakończyć wszelkie prace związane z naszymi materiałami graficznymi oraz procesem budowania witryny internetowej.

Największe marzenie związane z biznesem?

Największym marzeniem związanym z biznesem jest przede wszystkim rozwój firm naszych Kobiet Biznesujących oraz pozytywny wpływ na zmianę myślenia w naszym społeczeństwie, aby pomimo posiadania rodziny, osiągnięcia wieku 40-tu czy 50-ciu lat i braku figury modelki, kobiety znały swoją wartość.

Kobieta Biznesująca – uczymy o biznesowym wizerunku kobiety – online&offilne. Rozmawiamy o tym, jak tworzyć, rozwijać i uzdrawiać biznes. Mnóż z nami wiedzę i BIZNESUJ!

Aga Drabarek
Karolina Kasprzyk

Połączyła nas przyjaźń i pasja – nie tylko do muzyki! Jako pierwsze na polskim rynku stworzyłyśmy ślubną agencję muzyczną Centrum Muzyki Marzeń.

Wieloletnie prowadzenie własnej działalności oraz równoległe etaty w działach sprzedażowo-marketingowo-PR-owych na stanowiskach menadżerskich, nauczyło nas wiele i były niezwykle bogatym elementem naszego biznesowego portfolio…  które pokazało nam jak cudowne jest prowadzenie własnego biznesu! Zapraszamy Cię do tej pięknej drogi razem z nami!

Z przyjemnością podpowiemy Ci jak wystartować w biznesie, z sukcesem go prowadzić, a w razie potrzeby, co w nim naprawić.

Facebook: https://www.facebook.com/kobietabiznesujaca

Instagram: https://www.instagram.com/kobieta_biznesujaca/


Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Kobieta Biznesująca – uczymy o biznesowym wizerunku kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/