fbpx

Networking Kobiet Biznesu

18 września br. w sopockim Hotelu Marriott obył się Networking Kobiet Biznesu organizowany przez właścicielkę agencji reklamowe Maarwin – Paulinę Marwińską, Joannę Suchocką – założycielkę Strefę Kobiet Biznesu oraz Monikę Wyderkę-Chodak właścicielkę marki Alltida. Udział w wydarzeniu wzięło 100 kobiet.

Na scenie pojawiły się aż 4 prelegentki.

Pierwszą z nich zat. Mindset, wewnętrzne przekonania i wypalenie zawodowe. Poprowadziła Aleksandra Rudzińska, Międzynarodowy ekspert, psycholog, akredytowany coach i certyfikowana hipnoterapeutka oraz Rapid Transformational Therapist®.

Kolejną prelegentką była Małgorzata Koniuszy, której prelekcja świetnie uzupełniła przedmówczynię. Poruszyła tematykę z zakresu rozwoju samoświadomości jako jednej z kluczowych kompetencji do  spełnionego życia. Przedstawiła uczestniczkom filozofię swojego autorskiego programu Happy WorkPlace.

Gośćmi specjalnymi na scenie były ekspertki z Garden Clinic, które w ciekawy sposób opowiedziały o tym, jak wg nich odzyskać odwagę, satysfakcję i poczucie komfortu oraz czym wg nich jest  holistyczne podejście do zdrowia.

Po krótkiej przerwie kawowej, pełnej wymiany kontaktów, spostrzeżeń i doświadczeń oraz zajrzeniu do stoisk eksperckich Iwony Dziwieński, Diany Melnyk współwłaścicielki OPI oraz The Talent Value

Przyszedł czas na wystąpienie Katarzyny Richter – właścicielki londyńskiej agencji Wellbeing Strategist i autorka książki ” Zrównoważona w biznesie”. Kasia, po opowiedzeniu swojej fascynującej i pełnej zakrętów historii drogi zawodowej, doradziła uczestniczkom jak nie dopuścić do wypalenia zawodowego oraz opowiedziała  o narzędziach i strategiach, których używa na co dzień w pracy z kobietami biznesu.

Z pewnością było to bardzo wartościowe i ciekawe przedsięwzięcie poprowadzone i zorganizowane przez wieloletnich praktyków biznesów dla właśnie takich kobiet. Emocji nie brakowało! 

Materiały prasowe

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/