fbpx

Nie lubimy stagnacji, nie narzekamy – działamy!

Europejski Klub Kobiet Biznesu nie przestaje zaskakiwać nowymi działaniami, spotkaniami i akcjami. Czas przyjrzeć im się z bliska! „Staram się dawać nadzieję, że każdy gorszy moment jest normalny, a droga do sukcesu to nie tylko wygrane, ale przede wszystkim potknięcia i upadki. Na każdym spotkaniu powtarzam, że to nie sukcesy pchają nas do przodu, ale właśnie porażki. Trzeba pamiętać, że na to wszystko potrzeba cierpliwości i pokory” – powiedziała w ostatnim wywiadzie Ilona Adamska, założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Nie był to jednak przypadkowy wywiad – publikacja ukazała się w papierowym wydaniu „Wysokich Obcasów”, magazynu, którego żadnemu współczesnemu czytelnikowi prasy przedstawiać nie trzeba.

Kobiety biznesu

Na łamach ogólnopolskiego czasopisma Ilona Adamska opowiedziała o fenomenie założonego przez siebie klubu, który na nowo definiuje pojęcie „kobiety sukcesu”. Powyższy cytat najlepiej wskazuje na to, że życie współczesnej bizneswoman nie jest pasmem samych zwycięstw i nie może być zgodne z oczekiwaniami innych – współpracowników, przełożonych czy… konkurencji.

– Wbrew temu, cechą, która umacnia naszą pozycję jest umiejętność radzenia sobie z porażkami, zwłaszcza, wówczas, gdy w takiej sytuacji nie jesteśmy pozostawione same sobie, lecz możemy liczyć na pomoc innych kobiet, które kiedyś zmagały się z podobnymi problemami. – mówi w rozmowie z serwisem WARTO ZNAĆ prezes EKKB.

Ten sekret Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu sprawia, że z dnia na dzień rośnie jego popularność, nawet wśród pań od wielu lat działających w biznesie i będących niegdyś członkiniami wielu stowarzyszeń, podkreślających na każdym kroku swój prestiżowy charakter. Dziś, takie członkinie EKKB zgodnie twierdzą, że dopiero w tej organizacji znalazły pozytywną energię, wsparcie, pełne zaangażowanie i brak sztucznego dystansu.

Akcje charytatywne

We wszystkie te cechy obfituje każde wydarzenie organizowane przez Europejski Klub Kobiet Biznesu, a tych w najbliższym czasie będzie naprawdę sporo! Przede wszystkim, już na początku listopada panie zrzeszone w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu przygotują kalendarz charytatywny na rzecz fundacji Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze skrzydła”. W sesji fotograficznej wezmą udział Członkinie oraz sama Katarzyna Pakosińska.

– Słynny uśmiech Kasi w połączeniu ze wspaniałą energią wszystkich pań z pewnością poruszą niejednego darczyńcę, zwłaszcza, że sprzedaż kalendarza połączona będzie ze zbiórką paczek mikołajkowych dla dzieci, którymi opiekuje się Fundacja. Akcje już poparły takie marki jak M’onudniq i Rossmann Polska. – mówi Ilona Adamska, producentka sesji i jej pomysłodawczyni.

To nie jedyna listopadowa akcja charytatywna Klubu, bowiem już 26 listopada odbędzie się z okazji Andrzejek charytatywny turniej w kręgle na rzecz Fundacji A.R.T. Przeciw Przemocy z którą Ilona Adamska związana jest od kilku lat.

Spotkania online

Zwykło się sądzić, że jesień to pora stagnacji. Spadające z drzew liście i ponure dni nie sprzyjają organizacji imprez i wydarzeń. Ale nie dla Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu! To właśnie w listopadzie ruszają kolejne, inspirujące spotkania on-line na platformie ZOOM. Wspaniali goście: Kamil Mokrzycki, lider zespołu Sound’Grace, a miesiąc później dr Irena Eris, udowodnią, że z pozoru najbardziej szare dni w roku mogą zostać rozświetlone blaskiem pozytywnej energii i niesłabnącej motywacji!

Ponadto mieszkańcy Podkarpacia dzięki ruszającej tam kampanii billboardowej będą mogli zaznajomić się z działalnością Klubu i kobiet go tworzących, m.in. Teresy Rosati. Już 2 listopada billboardy pojawią się w kilku miastach południowej Polski, a po nowym roku także w stolicy.

Wniosek? O EKKB dowie się niemal każda szukająca zmian, motywacji i rozwoju przedsiębiorcza kobieta w Polsce!

Dzięki Europejskiemu Klubowi Kobiet Biznesu każda z pań może znaleźć coś dla siebie: od szlachetnej akcji pomocy dzieciom, po inspirujące i motywujące spotkania. Każde z nich okraszone jest szczerym uśmiechem i udzielającymi się innym ciepłymi emocjami. Słowem – EKKB to najlepszy lek na jesienną chandrę!

Więcej o Klubie na www.ekkb.pl.

Joanna Bielas 

Materiały partnera

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/