fbpx

X Gala Kobiecych Inspiracji – relacja

DNIA 29.10 w Gdańskim Parku Naukowo –Technologicznym odbyła się IX już Gala Kobiecych Inspiracji-od pasji do sukcesu, której misją jest inspirować, edukować oraz motywować kobiety do działania! Organizatorką wydarzenia jest Joanna Suchocka -Mentorka Biznesów Kobiet i Kreatorka Kobiecych Wydarzeń.

Podczas wydarzenia uczestniczki mogły wysłuchać kilku ciekawych prelekcji.

Tematem przewodnim tegorocznej Gali był tema kryzysu jak sobie z nim radzić, kiedy dotknie naszego biznesu. Co więcej, uczestniczki z inspirujących wykładów doświadczonych prelegentek-mogły dowiedzieć się, jak wzmocnić swój biznes i zbudować go w taki sposób, aby stał na dwóch, a nawet trzech nogach. Wystąpiło  6 prelegentek, każda z innym i równie ważnym tematem!

Joanna Suchocka właścicielka marki Strefa Kobiet Biznesu.  „10 sprytnych trików na promocję Twojego biznesu”

Mentorka Biznesów Kobiet – wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość. Widzi to co dla wielu nie jest jednoznaczne, łączy kropki i odkrywa nowe możliwości. A przy tym potrafi motywować do działania i wspierać na każdym etapie.

Karolina Kizińska – Super Kobiety Onlajnu – „Biznes online – biznes na miarę czasów.

Ekspertka biznesów Online. Pomaga przedsiębiorczym kobietom przenieść biznes stacjonarny do internetu lub stworzyć biznes online oparty na sprzedaży wiedzy. Pokazuje jak zarabiać online na tym, co już wiesz poprzez tworzenie i sprzedaż kursów online i e-booków.

Maria Brzozak – Królowa Matka „Jak rozwijać firmę przechodząc przez życiową burzę/kryzys i osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty!

Założycielka Klubu Królowa Matka, który wspiera mamy w łączeniu życia zawodowego z macierzyństwem. W bardzo krótkim czasie w pandemii potroiła dochody Spółki pomimo rodzinnych trudności a także pomogła zawodowo ruszyć z miejsca ponad 700 osobom

Paulina Żurawska – Kobiecy Biznes XXI wieku “Kobiecy Biznes XXI wieku, czyli jak osiągać stałe dochody bez etatu”

Przedsiębiorcza kobieta, która bez posiadania własnego kapitału zbudowała dochodową Spółkę w branży nieruchomości, dodatkowo rozwijając zwycięski zespół w marketingu sieciowym.

Paulina Marwińska – Agencja Kreatywna Maarwin „Cienie i blaski sukcesu”

Właścicielka i założycielka agencji kreatywnej MAARWIN – PR & Marketing. Od prawie dziesięciu lat ściśle związana z PR-em, marketingiem, reklamą oraz sprzedażą.

Katarzyna Pilczuk – Katarzyna Pilczuk Doradca Ubezpieczeniowy „Co powiedziałabym kobietom które wciąż się wahają czy postawić na siebie?”

Od prawie 10 lat jest doradcą ubezpieczeniowym. Opracowała unikatowy system pracy, który nie tylko pozwolił jej osiągnąć ponadprzeciętne wyniki, ale rok do roku znajdować się w gronie MDRT, czyli należeć do najlepszych sprzedawców ubezpieczeń na świecie. Na wydarzeniu nie zabrakło słodkich przekąsek, pysznej kawy, wystawców z kobiecych branż oraz tak lubianego NETWORKINGU -czyli możliwości poznania fantastycznych biznesów i nawiązania relacji oraz  współpracy biznesowej! Do zobaczenia za rok

Emocji nie brakowało!

Wydarzenie wspierane przez agencję kreatywną Maarwin 

Patronat medialny Warto Znać

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/