fbpx

Planer dla kobiet DREAM & CREATE. Elegancki i nastawiony na rozwój osobisty

Czy Ty, ktoś z Twojej rodziny lub znajomych potrzebuje zapanować nad swoim życiem? Planować swoje działania? Z sukcesem realizować cele? Zaczynasz już powoli rozglądać się za prezentami świątecznymi? A może sama chcesz się nagrodzić i sprawić sobie ekskluzywny podarunek? Poznaj planer dla kobiet DREAM & CREATE – markę eleganckich i mega kobiecych, a zarazem rozwojowych planerów dla zabieganych i wymagających kobiet.

Czym się wyróżnia?

Planer został zaprojektowany przez psycholożkę w oparciu o lata doświadczeń z psychologią biznesu, rozwojem osobistym i potrzebami kobiet. Nie jest datowany więc nie wymusza planowanie przez 12 miesięcy z rzędu (od stycznia do grudnia). Planer jest mocno nastawiony na rozwój osobisty (i realizację planów) – podsumowania, wizja, cele. Ważną rolę odgrywają strony z podsumowaniami, pomagają dokonywać analiz i wyciągać wnioski.

Czym zachwyca planer dla kobiet?

Planer DREAM & CREATE jest pięknym narzędziem do pracy każdego dnia. Jest elegancki, kobiecy i minimalistyczny. Produkty wyprodukowany w Polsce dbałością o detale takie jak projekt, okleina, papier. Planer posiada dużo miejsca na notatki, przemyślenia i cele. Każdy produkt jest pięknie zapakowany.

Motywacyjne motto na okładce zawarte w złoconym logo – symbol kobiecej siły (girl boss, girl power): DREAM = marzysz, CREATE = spełniasz marzenie.

Co pomaga osiągnąć?

Ma wiele możliwości. Pomaga jednocześnie ogarnąć życie zawodowe i prywatne, zrealizować cele na podstawie wizji i wartości. Dzięki niemu możesz stać się szczęśliwa i dumna ze swoich działań i sukcesów, poprzez wsparcie w odkrywaniu i rozwijaniu własnego potencjału. Pozwoli ci przejąć kontrolę nad swoim życiem – biorę szczęście w swoje ręce. Wspiera wiarę w siebie i swoje możliwości. Pozwoli ci poznać siebie, swoje zachowania i nawyki. Poczuć flow i robić to, co się kocha.

Dla kogo jest planer DREAM & CREATE?

Planer jest idealny dla, wymagających, ceniących wysoką jakość i minimalistyczny projekt. Kobiet pragnących przejąć kontrolę nad swoim życiem. które chcą być zorganizowanymi bizneswomen, które chcą zapanować nad chaosem w życiu prywatnym i zawodowym. Polecany osobom, które stawiają na rozwój osobisty, które nie boją się wychodzenia poza strefę komfortu. Dla których liczą się efekty i realizacja celów, lubiących planować na papierze w zorganizowany sposób.

Dzięki niemu nauczysz sie ogarniać swoje obowiązki, weźmiesz szczęście w swoje ręce i poczujesz sie spełniona. Ma też elementy mentorskiego i psychologicznego wsparcia w drodze po sukces. Dzięki niemu bliżej poznasz siebie i swoje wartości. Planer wspiera w realizacji planów i spełnienia marzeń szczególnie, jeśli nie udało ci sie to z innym planerem)

Zaintrygowana? Zajrzyj na https://dreamandcreate.pl/sklep/ gdzie znajdziesz dodatkowe informacje oraz podgląd stron z wnętrza planerów.

Nie wiesz czym się różnią? Do wyboru są planery dzienne oraz planery tygodniowe. https://dreamandcreate.pl/porownanie-planerow/ 

Instagram: https://www.instagram.com/dreamandcreate.planer/

Facebook: https://www.facebook.com/dreamandcreate.planer

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Planer dla kobiet DREAM & CREATE. Elegancki i nastawiony na rozwój osobisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/