fbpx

Plebiscyt „Lwice Biznesu” – skuteczna promocja Twojej marki

Wykorzystaj szansę na rozwój własnej firmy i zgłoś swoją kandydaturę do plebiscytu „Lwice Biznesu”! 

Kryzys gospodarczy, z jakim mamy do czynienia już od kilku lat odcisnął swoje piętno na wielu polskich firmach. W efekcie przedsiębiorcy poszukują różnych dróg pomocnych w szeroko pojętym rozwoju ich biznesu. Jedną z nich jest opracowanie skutecznej strategii PR, zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz nawiązanie relacji z osobami mającymi potencjalnie pozytywny wpływ na rozwój marki.

Każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że aby osiągnąć ww. cele, potrzebne są długofalowe, skrupulatnie przemyślane działania marketingowe. Czasami jednak wystarczy wziąć udział w jednym, profesjonalnie przygotowanym wydarzeniu, które co roku pomaga w wypromowaniu przedsiębiorczych Polek.

Lwice Biznesu

Te warunki bez wątpienia spełnia plebiscyt „Lwice Biznesu” organizowany przez Ilonę Adamską, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, organizatorkę ogólnopolskiej kampanii społecznej „Nie hejtuję – motywuję”, której celem jest przeciwstawianie się zjawiskowi nienawiści, zarówno w show-biznesie, jak i w codziennym życiu, zwłaszcza w odniesieniu do dzieci i młodzieży szkolnej. Do akcji włączyło się wielu znanych z pierwszych stron gazet osób, wiele z nich zagości również na uroczystej gali „Lwice Biznesu”. Oczywiście, wydarzenie będzie obfitować w wiele innych atrakcji:

– Tegoroczna gala zaskoczy nawet naszych stałych bywalców. Przede wszystkim spotkanie będzie mieć cudowną oprawę, gdyż odbędzie się w zjawiskowych wnętrzach Pałacu Staszica na Nowym Świecie w Warszawie. Każdego roku lista gości zaproszonych na naszą galę obfituje także w nazwiska osób, które od wielu lat prowadzą swój biznes, wypracowały rozpoznawalność i renomę dla swojej marki, osiągnęły sukces. Co ciekawe jednak, nasi goście nie zamykają się na nowe znajomości, chętnie dzielą się swymi doświadczeniami, stając się wyjątkową inspiracją dla innych przedsiębiorców. Właśnie ta wspaniała, przyjazna każdemu, budująca atmosfera, która sprzyja skutecznemu networkingowi, niczym magnes, przyciąga co roku kolejnych uczestników gali – mówi Ilona Adamska, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

– Chciałabym w tym miejscu podkreślić, że podczas tegorocznej edycji wręczone zostaną nagrody specjalne Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu , które trafią do gwiazd udzielających się społecznie i charytatywnie. Już teraz zdradzę, że w tym znamienitym gronie znaleźli się: Joanna Racewicz, Teresa Rosati, Katarzyna Pakosińska, Halina Mlynkova, Joanna Jabłczyńska i Jan Mela, a lista gości wciąż nie jest zamknięta!

Nie bez znaczenia jest również fakt, że podczas gali co roku wręczane są statuetki dla laureatek plebiscytu „Lwice Biznesu” w różnych kategoriach. Zarówno dla laureatek, jak i osób nominowanych to znakomita forma ukoronowania wielu lat pracy nad rozwojem własnej marki!

Gdy mowa o promowaniu wizerunku, nie sposób też nie wspomnieć, że każda z uczestniczących w plebiscycie pań może publikować na swoim profilu w mediach społecznościowych relację z gali. Efekty takiego działania potrafią być bardziej miarodajne niż niejedna kampania reklamowa!

Kontakt

By zgłosić swoją kandydaturę do plebiscytu „Lwice Biznesu”, należy przesłać krótką wiadomość na adres: info@idmedia.pl lub redakcja@magazynlbq.pl. W odpowiedzi doręczone zostaną warunki uczestnictwa, regulamin konkursu, lista kategorii, w których wręczane są statuetki oraz formularz zgłoszeniowy. To mały krok, który może doprowadzić do imponującego rozwoju Twojej firmy!

Imprezy o charakterze biznesowym to znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości mogących mieć wymierny wpływ na rozwój firmy. Na tym tle wyróżnia się jednak plebiscyt „Lwice Biznesu”, który co roku stwarza wyjątkową okazję do podbudowania marki pod względem PR, wpływa na wzrost rozpoznawalności, pomaga w nawiązaniu cennych relacji biznesowych, a dodatkowo, ze względu na udział znakomitych gości, stanowi niezapomnianą przygodę!   

Patronat medialny

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/