fbpx

Prezentacja marki: Herjoy

Data powstania marki

Herjoy powstało we wrześniu 2022.

Historia marki

Jestem matką dwójki wspaniałych dzieci w wieku 4 i 7 lat oraz od najmłodszych lat uwielbiam uprawiać sport. Po pierwszej ciąży, zdałam sobie sprawę, że świadomość kobiet w ciąży i po porodzie w Polsce jest jeszcze w powijakach. Postanowiłam więc otworzyć zajęcia, które nie tylko pozwolą kobietom na aktywność fizyczną, ale również będą pełne wiedzy i świadomości dla matek, które urodziły lub dopiero urodzą.

Pomysł

Początek mojego macierzyństwa był dla mnie zaskoczeniem. Myślałam, że jako kobieta aktywna fizycznie i związana ze sportem od dziecka, poród będzie dla mnie łatwy. Jednak okazało się inaczej. Fizycznie i psychicznie czułam się na granicy wytrzymałości, a dolegliwości, o których nie miałam pojęcia, pojawiły się niespodziewanie. Nie wiedziałam, jak wrócić do siebie i kogo o pomoc poprosić. W końcu zrozumiałam, że już nigdy nie będę tą samą osobą, co przed porodem, ale mogę poczuć się dobrze ze sobą. Zaczęłam szukać informacji, jak to zrobić, i teraz jestem w miejscu, gdzie mogę pomagać innym kobietom. Często spotykam kobiety, które nie zdają sobie sprawy, że po cesarskim cięciu trzeba masować ranę.

Misja i cel

Moim celem jest uświadamianie kobiet, że mają w sobie wiele mądrości i siły, aby poradzić sobie z ciążą, porodem i sytuacją po porodzie. Obecnie prowadzę grupowe zajęcia dla kobiet w ciąży oraz dla świeżo upieczonych mam. Pomagam im powrócić do formy w sposób holistyczny, dając wskazówki i porady dotyczące prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Wiem, że ćwiczenie to jedno, ale wykonywanie go poprawnie i bez szkody dla siebie to drugie.

Plany na najbliższy rok

Moim planem na najbliższy rok jest otwarcie kolejnych zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie. Chcę prowadzić warsztaty, które pomogą w uświadomieniu kobiet, a także rozpoczęłam działalność w fundacji Gonito, gdzie poruszamy bardzo delikatny temat poronień. Moje pragnienie polega na stworzeniu kobietom przestrzeni, w której będą czuć się dobrze i bezpiecznie, udzielając im wsparcia i wiedzy. Chcę, aby kobiety wiedziały, że nie są same i że wiele z nas przeszło ciekawe historie, z których można się wiele nauczyć.

Pomysłodawczyni projektu

Joanna Bailey

Joanna Bailey

Jestem trenerką personalną, a prywatnie — żoną Brytyjczyka, mamą dwójki maluchów i panią domu. Pasjonatką sportu i szycia. Zwykle nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych — tego nauczył mnie sport. Brałam udział w wielu zawodach biegowych, rowerowych i triathlonowych. Uwielbiam również zupełnie inne formy aktywności, takie jak joga (zwłaszcza Ashtanga), stretching czy po prostu spacery wśród natury. Mam mnóstwo energii, którą szybko zarażam innych.

https://www.herjoy.pl/

https://www.facebook.com/HerJoyTrenerCiezarnych

https://www.instagram.com/herjoy.pl/

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/