fbpx

Rozwój, Networking, Sukces: Rozwiń swój biznes na POL-BIZ Networking XXL, Antwerpia, 9 grudnia 2023

POL-BIZ Networking XXL to nie tylko wydarzenie biznesowe, ale spotkanie pełne inspiracji i praktycznych umiejętności dla ludzi biznesu w Belgii. Aktywny udział przyniesie korzyści w postaci nowych kontaktów, rozwoju firmy i zbalansowanego podejścia do życia zawodowego. Niech 9 grudnia 2023 roku stanie się dniem, który zmieni przyszłość Twojego biznesu!

Sylwia Piątek, organizatorka tego wydarzenia, to pasjonatka biznesu, której misją jest wspieranie przedsiębiorców w strategicznym rozwoju. Jej celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie ludzie biznesu mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem, budując równocześnie trwałe relacje.

Czego możesz oczekiwać podczas POL-BIZ Networking XXL?

Dwunastu prelegentów, ekspertów w dziedzinach marketingu, sprzedaży, MLM, podróży, nieruchomości, podatków, finansów oraz zdrowia, zjednoczy siły, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia – przedsiębiorcami, którzy nie boją się inwestować w swój rozwój.

Oprócz tego, będziesz mieć możliwość poznania nowych ludzi, którzy tak jak ty chcą rozwijać siebie i swój biznes. To idealna okazja do tego, aby rozszerzyć swoje horyzonty i nauczyć się realnych strategii na budowanie swojej marki osobistej.

Networking: Twoja szansa na sukces w biznesie

Marzysz o poszerzeniu kręgu swoich biznesowych relacji? To wydarzenie jest dla Ciebie! Nasi prelegenci pokażą, jak skutecznie budować sieć kontaktów, które przekładają się na sukces biznesowy. Networking jest kluczowym elementem rozwoju firmy, a my pokażemy Ci, jak maksymalizować swoje szanse.

Nie wiesz, czym jest networking? Nic straconego – to po prostu poznawanie nowych ludzi i tworzenie silnych relacji. Kto wie, może oprócz partnera biznesowego znajdziesz podczas wydarzenia bratnią duszę, która zrozumie Cię bez słów?

Bilety: https://www.eventbrite.be/e/tickets-pol-biz-networking-xxl-684973031777?aff=oddtdtcreator

Rozwój biznesu: inspiracje i wyzwania

Belgia to nie tylko serce Europy, ale także miejsce, w którym kwitnie biznes. Nasze prelekcje dotkną tematów związanych z rozwojem biznesu (Jak przygotować się do biznesowania? wizja – strategia – cel), ukazując zarówno inspiracje, jak i wyzwania. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy aspirującym liderem, dowiesz się, jak wykorzystać potencjał europejskiego rynku.

Nie wiesz, jak poradzić sobie z hejtem? A może strach przed nim sprawia, że nawet nie zaczynasz? Patrycja Kowalak opowie nam, jak sobie poradzić z tym wyzwaniem i jak tę energię wykorzystać do wzrostu swojej marki.

Marketing – siła, której żal nie wykorzystać!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak osiągnąć sukces w biznesie z wykorzystaniem marketingu? Nasze prelekcje odkryją tajniki tej części każdego biznesu i dostarczą praktycznych wskazówek, które można zastosować od razu. Nie przegap okazji, by nauczyć się od mistrzów branży: poznasz prawdziwe znaczenie obecności biznesów na Facebooku. Sabina Mężyk opowie o tym, dlaczego to takie ważne być tam, gdzie są Twoi klienci.

Ale nie tylko pojawienie się w odpowiednich mediach jest ważne – musisz również wiedzieć, jakie produkty tworzyć, dla swojego idealnego klienta. Nie wiesz, od czego zacząć? Anna Diller zdradzi, jak w siedmiu krokach stworzyć swój pierwszy produkt online.

Podróże: otwórz się na nowe perspektywy

Podróże otwierają przed nami nowe horyzonty, ale pewnie często odkładasz wycieczki na drugi plan, bo budżet aż tak się nie rozciąga. Podczas wydarzenia Natalia Solovova opowie o tym, jak wyjechać na wakacje marzeń w cenie marzeń. Dowiesz się, jak zacząć więcej podróżować i wyciągać z tego, co tylko się da. To nie tylko pozwoli Ci poszerzyć swoje perspektywy, ale też zdobyć konkurencyjną przewagę. Odkryj, jakie możliwości kryją się w globalnym rynku!

Nieruchomości, Podatki i Finanse: Doświadczenie ekspertów jak na dłoni

Dla wielu przedsiębiorców tematy związane z nieruchomościami, podatkami i finansami są jak labirynt, dlatego od Żanety Uklei dowiesz się, jak otworzyć firmę w Holandii bez meldunku, a od Davida Wiśniewskiego, jak zacząć inwestować w nieruchomości. Nasze prelekcje rozwieją wszelkie wątpliwości i zaoferują praktyczne wskazówki, jak efektywnie zarządzać aspektami finansowymi swojego przedsiębiorstwa w Belgii i Holandii, ale też jak zacząć swoją przygodę z nieruchomościami.

Marysia Dąbrowska z eFaktura.nl skupi się na pokazaniu Ci, jak przejść od pomysłu do realizacji w biznesie tak, aby osiągnąć sukces i stworzyć dobrze zarabiającą firmę. Jej historia może zainspirować Cię do poważnych zmian w podejściu do rozwoju biznesu.

Zdrowie i wiele, wiele więcej…

Zdrowie Twoje i Twoich pracowników to fundament udanego biznesu. Dowiedz się, jak o nie dbać, aby osiągnąć harmonię między życiem zawodowym a prywatnym. Odkryj tajniki życia w równowadze dzięki FitbyAga (Wpływ różnorodnych treningów na nasz organizm) i Bożenie Bura (Jak radzić sobie ze stresem w sposób naturalny?).

FesMatka, Agata Groń, nie będzie owijać w bawełnę i przedstawi, jak prowadzić biznes po góralsku. To niesamowita okazja, aby poznać inną perspektywę na biznes i wdrożyć to, co Ci najbardziej odpowiada.

POL-BIZ Networking – nie przegap swojej szansy na silny biznes!

Największa Wymiana Kontaktów w Antwerpii to nie tylko wiedza, ale również bezcenna szansa na networking i rozwój biznesu. Zdobądź inspirację od prelegentów, którzy już odnieśli sukces i chcą się tym dzielić z innymi. Naucz się kluczowych strategii, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie.

Nie czekaj! Dołącz do nas już 9 grudnia i weź udział w wydarzeniu POL-BIZ Networking, które może zmienić przyszłość Twojego biznesu. Ta Największa Wymiana Kontaktów to nie tylko konferencja. To możliwość poznania nowych ludzi, ambitnych przedsiębiorców takich jak ty. Zainwestuj w siebie i swój biznes – zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Materiały prasowe

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/