fbpx

Rusza akcja “Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie”! Zgłoś się

Weź udział w nowej akcji Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu promującej autentyczność w biznesie. Projekt dotyczący uczciwości, szczerości i bycia sobą w biznesie stanowi fundamentalny krok w promowaniu wartościowych relacji, zaufania i autentycznego podejścia do działań zawodowych.

Dzięki udziałowi w akcji zbudujesz wiarygodność swojej marki osobistej. Poprzez pokazanie siebie “bez maski”, podkreślisz swoją unikalność i różnorodność (co może przyciągnąć do Ciebie nowe możliwości biznesowe i nowe kontakty).

– Twoja autentyczność może być inspiracją dla innych kobiet, które poszukują wzorca do naśladowania. Pokazując swoją drogę, możesz zmotywować inne kobiety do realizacji swoich celów.- zachęca do udziału w projekcie Ilona Adamska, prezes Klubu.

Akcja “Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie” organizowana jest w ramach styczniowego TYGODNIA AUTENTYCZNOŚCI. Podczas tego tygodnia (8-14.01.2024) Klub przygotował szereg działań aktywizujących kobiety biznesu oraz wywiady LIVE z ekspertami, m.in.: z Jackiem Santorskim, Dariuszem Duma, Jaśkiem Melą czy psychoterapeutką Moniką Orkan-Łęcką.

– Udział w projekcie to doskonała okazja, by wyeksponować wartość autentyczności w biznesie. Nasza akcja zapewnia przestrzeń, w której kobiety mogą odważnie wyrazić swoje poglądy, idee i wartości, nie obawiając się oceny czy presji społecznej. To okazja do odkrycia swojego unikalnego głosu i przekazania swojej autentycznej historii. – dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni Tygodnia Autentyczności.

Dla PAŃ przygotowano atrakcyjną ofertę w skład której wchodzą:

  • Sesja zdjęciowa w koszulkach z hasłem: “STAWIAM NA AUTENTYCZNOŚĆ”, która odbędzie się w drugiej połowie lutego
  • Wywiad LIVE na Facebooku o autentyczności: Interaktywna rozmowa na żywo, gdzie uczestniczki mogą dzielić się swoimi historiami, doświadczeniami i inspiracjami.
  • Wywiad na portalu www.ekkb.pl oraz www.naszbiznes24.pl: Publikacja wywiadów z uczestniczkami projektu umożliwia szerokie dotarcie do społeczności biznesowej.
  • Możliwość zorganizowania własnego szkolenia online / webinaru dla kobiet podczas którego będzie można wypromować swoją markę i zaoferować swoje usługi.
  • Pamiątkowa statuetka “Autentyczna w biznesie 2024” (jako wyraz podziękowań za wsparcie akcji; nie jest to żaden plebiscyt)

Projekty takie jak „Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie” stają się miejscem, gdzie wartości, pasja i autentyczność łączą się w inspirującą siłę, zdolną zmieniać społeczność biznesową na lepsze.

Dołącz do grona wyjątkowych kobiet. Opowiedz światu swoją historię! Przeżyj niezapomniane chwile na planie zdjęciowym.

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ – NAPISZ NA INFO@IDMEDIA.PL.

*** LICZBA MIEJSC W PROJEKCIE OGRANICZONA. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/