fbpx

Szkolenie Kampania WOW – pod okiem ekspertów stwórz własną strategię marketingową!

Wirtualny świat stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Rozwój nowych technologii, liczne narzędzia i różne programy, dają nam ogromne możliwości. Możemy je wykorzystać w pracy na etacie oraz dla rozwoju własnej działalności. Strefa biznesu online wciąż ewoluuje, zmieniają się też strategie  i mechanizmy marketingu internetowego. Jednym z najważniejszych elementów w nauce marketingu online jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy o zmieniających się trendach i technologiach. Jeśli chcesz rozpocząć pracę w marketingu cyfrowym, zwiększyć swoje kompetencje i zyskać uznanie w oczach szefa lub przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom – stacjonarne szkolenie Kampania WOW, organizowane przez Magdalenę Popławską – jest dla Ciebie!

O wydarzeniu

Kampania Wow www.kampaniawow.pl to szkolenie z szeroko pojętego marketingu online, które odbędzie się w Warszawie, w dniach 21-23 kwietnia 2023 r. Pomysłodawczynią, jak i prowadzącą jest Magdalena Pawłowska, ekspertka marketingu, prekursorka kursów online. Podczas 3 dniowego wydarzenia podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami. Uczestnicy poznają najnowsze techniki, narzędzia i możliwości do rozwoju firmy w której pracują, czy własnego biznesu. Nie zabraknie informacji dotyczących mentalności, pozbycia się naszych blokad czy radzeniem sobie ze stresem.

“Uczestnicy szkolenia Kampania WOW uczą się, jak mają sprzedawać, aby sprzedawać efektywnie i aby stworzyli DOCHODOWE biznesy online, bo taka jest obietnica tego szkolenia.” – mówi organizatorka Magdalena Pawłowska.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają m.in. jak stworzyć dochodowy biznes w oparciu o kursy online czy eBooki. Poznają najnowsze trendy w marketingu online, dowiedzą się jakie sposoby można wykorzystać na budowanie trwałych relacji z klientami i zasięgi w mediach społecznościowych. Szkolenie jest bardzo aktywne, w trakcie uczestnicy utrwalają swoją wiedzę poprzez różne ćwiczenia i pracę z workbookiem. To już 4 edycja szkolenia, które od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Te podpowiedzi są tak trafne i od razu widać, że to jest osoba, która to przerobiła i która wie o czym mówi. Dzięki Magdzie zaczęłam w końcu robić kursy online i zaczęłam na nich naprawdę dobrze zarabiać. Otworzył się przede mną zupełnie inny świat” – Nadia Poliszczuk.

Dla kogo jest to wydarzenie

Szkolenie z marketingu online – www.kampaniawow.pl Kampania WOW przeznaczone jest dla każdego kto chce postawić na rozwój i edukację w zakresie tworzenia dochodowego biznesu online.

Kampania Wow pozwala  na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pomogą w skutecznym prowadzeniu działań marketingowych.Dowiesz się jak zarabiać na swojej wiedzy, jak zostać szanowanym i cenionym ekspertem w swojej branży i co najważniejsze – wrócisz do domu z gotowym planem i strategią marketingową na najbliższy rok, albo i dłużej..

Nigdy nie czułam się dobrym sprzedawcą i po tym szkoleniu jestem pewna, że już mam krok po kroku odpowiedzi jak to zrobić. Nie mam tego bólu i tej nieśmiałości, że coś bym chciała zrobić, ale nie wiem jak.” – mówi o wydarzeniu, uczestniczka Anna Podsiedlik.

Ponadto to świetna okazja do networkingu i poznania innych fantastycznych osób.

W trakcie szkolenia przewidziany jest serwis kawowy, woda i orzeźwiająca herbata. Nie zabraknie także obiadu podczas 3 dni szkolenia.  Uwieńczeniem intensywnej wiedzy jest, certyfikat ukończenia szkolenia.

Ja wszystko będę spinać w proces, aby każdy uczestnik wyszedł z gotową strategią i planem na swój biznes online bez względu czy dopiero zaczyna czy już skaluje do dużych rezultatów. Będzie czas na warsztatowe ćwiczenia i to bardzo wyróżnia to szkolenie od innych.” Mówi Magdalena Pawłowska.

Inni eksperci!

Na wydarzeniu pojawią się także znakomici goście, praktycy którzy podzielą się z uczestnikami swoją historią, wiedzą i doświadczeniem. Gościem specjalnym będzie Dominika Żak, która opowie o budowaniu marki osobistej i budowaniu społeczności w social mediach. Pojawią się także absolwenci programów Magdaleny Pawłowskiej, którzy opowiedzą o tym jak zarobili 2,4 miliony w dwa miesiące czy 300 tysięcy w 3 miesiące.

Wśród gości pojawią się: Bartłomiej i Tobiasz Boral, Agnieszka Dembińska, Magdalena Mleczkowska i Paweł Sado, a także Estera Michalak i Bartek Indygo.

Najważniejsze korzyści

 • Dowiesz się, jak funkcjonuje branża kursów online, jakie są trendy i co najlepiej działa.
 • Zidentyfikujesz swoją NISZĘ na rynku, dla której staniesz się najlepszym wyborem!
 • Określisz profil swoich potencjalnych klientów, dzięki czemu Twoje działania marketingowe i sprzedażowe będą skuteczne.
 • Zrozumiesz zasady funkcjonowania w mediach społecznościowych, aby budować społeczność, która Cię lubi, ufa i kupuje.
 • Poznasz istotę i sposoby budowania bazy email swoich klientów, aby uniezależnić się od platform społecznościowych i sprzedawać w tym kanale..
 • Poznasz strategie, jak znaleźć i rzetelnie zweryfikować pomysł na kurs oraz eBook. Wydasz więc produkt, który będzie pożądany na rynku.
 • Poznasz, rodzaje produktów digitalowych, jakie możesz wydać i sposoby na wybór najlepszego typu dla siebie.
 • Nauczysz się tworzyć strukturę własnego kursu z podziałem na moduły i lekcje.
 • Dowiesz się, w jaki sposób wyceniać swoje produkty, aby dobrze się sprzedawały i generowały odpowiedni zysk.
 • Poznasz strategię “opakowania” swojej wiedzy w unikalny sposób, aby łatwo wyróżnić się nawet na zatłoczonym rynku.. i sprzedawać więcej!
 • Stworzysz atrakcyjną ofertę, która będzie zgodna z psychologią sprzedaży i będzie dopasowana do odbiorców.
 • Poznasz zasady tworzenia programów abonamentowych, aby generować regularny przychód przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu.
 • Poznasz zasady automatyzacji sprzedaży, aby Twój biznes zarabiał bez ciągłego prowadzenia kampanii.
 • I JESZCZE WIĘCEJ!
Magdalena Pawłowska

Dołącz do szkolenia www.kampaniawow.pl

MAGDALENA PAWŁOWSKA

Pionierka kursów online w Polsce i twórczyni Kampanii WOW

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS oraz współautorka książki z Ewą Chodakowską „Moja Pasja Mój Biznes”, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 244.000 pobrań). Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie. Roczny przychód w biznesie Magdaleny to 2.000.000 zł mln ze sprzedaży kursów online i szkoleń. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100.000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION! Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

kampania wow

Patronat medialny portalu Warto Znać

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Szkolenie Kampania WOW – pod okiem ekspertów stwórz własną strategię marketingową!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/