fbpx

TEDxWarsawWomen już 9 grudnia!

TEDxWarsawWomen to wyjątkowa konferencja, która skupia się na tematach istotnych dla współczesnych kobiet. W centrum jej zainteresowania jest rola dziewcząt i kobiet w kreowaniu rzeczywistości i zmienianiu świata. Mówcy pojawiający się na scenie, poruszają ważne społecznie zagadnienia, by inspirować innych do działania. Z odwagą prezentują na czerwonej kropce niesztampowe pomysły, nieszablonowe rozwiązania, po prostu idee warte rozpowszechniania.

Z uwagi na fakt, że konferencja odbywa się w Teatrze 6.piętro w Warszawie liczba biletów jest ograniczona liczbą miejsc na teatralnej widowni. W związku z tym zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do logowania się na platformę i jak najszybszego dokonywania zakupu. Zapewniamy jednak, że dla wszystkich osób, które nie mogą przyjechać tego dnia do Warszawy lub nie zdobędą biletów, konferencja będzie dostępna bezpłatnie w wersji online.

Ewa Turek, kurator i główna organizatorka TEDxWarsawWomen.

TEDxWarsawWomen

Jest lokalnym, niezależnym wydarzeniem TEDx, organizowanym na licencji konferencji TED. Jest organizowany od 2010 roku. W tym roku zgromadziła rekordową liczbę 650 zgłoszeń, pobijając ośmiokrotnie zeszłoroczne zgłoszenia. Tegoroczna edycja odbędzie się 9 grudnia 2022 roku, w Teatrze 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Allegro.

TEDxWarsawWomen

Wspieranie kobiet i wzmacnianie ich pozycji w świecie biznesu jest dla Allegro szczególnie ważne i nierozerwalnie wiąże się z naszą Strategią Zrównoważonego Rozwoju oraz Polityką różnorodności. Chcemy tworzyć środowisko pracy, które jest inkluzywne, wolne od uprzedzeń i sprzyja rozwojowi. Z dumą mogę powiedzieć, że udaje nam się to. 86% naszych pracowników postrzega Allegro jako miejsce, w którym szanuje się wszystkich bez względu na płeć, wiek czy jakikolwiek inny wymiar różnorodności. Jednocześnie, widzimy jak wiele na tym polu jest jeszcze do zrobienia. Szczególnie, gdy tyczy się to wsparcia udziału i docenienia roli kobiet w branży technologicznej. Dlatego wspieramy inicjatywy promujące różnorodność i inkluzywność, a TEDx Warsaw Women z pewnością do takich należy.

Anna Wróbel, HR Director w Allegro 

Przedsprzedaż biletów w cenie 197 złotych wystartuje 9 listopada o godz. 21:00 i potrwa do 27 listopada lub do wyczerpania puli biletów. Po tym terminie będzie można kupić bilety w cenie 257 zł. Bilety są imiennie i jedna osoba może kupić maksymalnie 2 bilety.  Druga tura od 29.11.

Aż 650 osób zgłosiło swoją kandydaturę na mówcę, by podzielić się swoimi pomysłami, przemyśleniami i doświadczeniami podczas TEDxWarsawWomen 2022. To ponad ośmiokrotnie więcej niż przed rokiem! Konferencja odbędzie się 9 grudnia w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Kandydaci na mówców zostaną wyłonieni w połowie września.

Rekordowa liczba zgłoszeń na mówców w TEDxWarsawWomen 2022!

TEDxWarsawWomen to wyjątkowe spotkanie z nietuzinkowymi osobowościami, które jest organizowane od 2018 roku. To konferencja podejmująca temat roli dziewcząt i kobiet w kreowaniu rzeczywistości i zmienianiu świata. Podczas spotkania poruszane są ważne społecznie zagadnienia, które otwierają umysły, przybliżają nietypowe inicjatywy czy prezentują niesztampowe pomysły. To także istotne wydarzenie kulturalne, w pełni poświęcone ważnym dla współczesnych kobiet kwestiom.

Obecnie zespół TEDx odpowiedzialny za mówców – złożony z doświadczonych ekspertów w dziedzinie wystąpień publicznych, kompetencji miękkich, konsultingowych, marketingowych i psychologicznych – analizuje formularze zgłoszeniowe, by wybrać najlepszych kandydatów  do wystąpienia na czerwonej kropce. Finalnie na scenie TEDx Warsaw Women 2022 stanie około 10-ciu wyjątkowych mówców i mówczyń, którzy zaprezentują najciekawsze idee warte rozpowszechniania.

REDEFINICJE

Hasło przewodnie tegorocznego TEDxWarsawWomen 2022 „REDEFINICJE” nawiązuje do realiów radykalnie zmieniającego się świata. Przeobrażenia geopolityczne, pandemia, ocieplanie klimatu, kryzys energetyczny, kryzys tożsamości, zmiany zachowań konsumentów, to tylko nieliczne z powodów, które wymusiły konieczność redefinicji dotychczasowych wartości i utrwalonych znaczeniowo pojęć. Doszło do zredefiniowania sposobu pracy, spędzania wolnego czasu, dokonywania zakupów, podejścia do ochrony zdrowia, budowania relacji czy dbania o rodzinę i znajomych spowodowanych niespotykanymi dotąd zmianami na świecie.

Patronat medialny portalu WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “TEDxWarsawWomen już 9 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/