fbpx

Teresa Rosati nagrodzona prestiżową statuetką podczas eventu Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

W miniony piątek (20.08.) w warszawskiej restauracji Navona odbyło się wakacyjne spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu połączone z urodzinami Ilony Adamskiej, założycielki Klubu, wydawcy i redaktor naczelnej magazynu LAW BUSINESS QUALITY. 

Podczas wydarzenia, które zgromadziło prawie 50 przedsiębiorczych kobiet z całej Polski, wręczono ponad 30 statuetek i certyfikatów nowym członkiniom Klubu. Nagrodę Specjalną „Kobieta, która inspiruje 2021” odebrała Ambasadorka Klubu Teresa Rosati, która związana jest z organizacją od samego początku jego reaktywowanej w 2020 roku działalności.

Czołowa polska projektantka mody od roku mocno wspiera działania Klubu, udzielając inspirujących wywiadów i porad podczas zamkniętych spotkań Klubu online i na żywo. O tym, że została Ambasadorką Klubu, pisały w ubiegłym roku takie portale jak Onet.pl (Plejada) czy Wysokie Obcasy. 

 Pani Teresa to kobieta, która niezaprzeczalnie inspiruje nas do działania. To kobieta, która z wielką klasą i skromnością podbija serca klubowiczek. Ciepło i dobro, które od niej emanuje, zaraża. Jestem dumna, że taka kobieta została twarzą mojego Klubu i naprawdę mocno go wspiera. – mówi Ilona Adamska, prezes Klubu.

Każde spotkanie z panią Teresą jest dla nas, Klubowiczek, niezapomnianym przeżyciem. Tym, co najbardziej mnie uderza podczas rozmów z Panią Teresą, to jej serdeczność, skromność i ogromna charyzma. Cieszę się, że dzięki Klubowi mogę poznawać tak wyjątkowe osobistości – mówi Gabriela Sięka, członkini Klubu. 

To był wspaniały wieczór spędzony z wyjątkowymi kobietami, członkiniami Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. To dla mnie ogromny zaszczyt być twarzą i ambasadorką tego projektu. Wielki szacunek dla pani Ilony Adamskiej za jej ogromne zaangażowanie w reaktywowanie Klubu i stworzenie silnej, przyjaznej więzi między członkiniami. Takie wzajemne wsparcie, potrzebne każdej kobiecie, jest naszą wielką siłą. Bardzo dziękuję także za wyjątkową nagrodę – powiedziała po evencie Teresa Rosati. 

*** 

Europejski Klub Kobiet Biznesu to organizacja, która skupia w tym momencie około 140 kobiet biznesu, nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii i Grecji. Jej celem jest wspieranie kobiet w budowaniu marki osobistej, promowaniu kobiecych biznesów, integrowaniu kobiet i inspirowaniu do tworzenia wyjątkowych projektów. Spotkania Klubu odbywają się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku oraz online poprzez platformę ZOOM. Gośćmi specjalnymi Klubu i cyklu motywujących wywiadów dla klubowiczek były: Monika Richardson, Beata Sadowska, Teresa Rosati, Katarzyna Pakosińska i Paulina Smaszcz. 

Chcesz dołączyć do Klubu? Wejdź na www.ekkb.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/