fbpx

XV Polish Businesswoman Awards już wkrótce!

Już po raz piętnasty redakcja magazynu Businesswoman& life ogłosi wyniki prestiżowego konkursu Polish Businesswomen Awards. Z tej okazji 25 marca w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala.

O Polish Businesswoman Awards

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, prezentacja osiągnięć, wyróżnianie oraz nagradzanie najbardziej kreatywnych i dynamicznych osób biznesu. Kandydatkami i kandydatami do statuetek są osoby z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, będące motorem napędowym polskiej gospodarki.

– Misją naszego magazynu jest wsparcie kobiet biznesu oraz biznesów nastawionych na kobiety – mówi Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu Businesswoman&life, który odpowiada za organizację Gali. – Nominowane kobiety, ale i mężczyźni mają niesamowitą siłę i charakter, dzięki którym wzbogacają świat polskiego biznesu, dając mu nową jakość – dodaje.

Galę XV Polish Businesswomen Awards poprowadzi Jacek Borkowski, a wydarzenie uświetni wystąpienie światowej sławy sopranistki operowej Dominiki Zamara oraz skrzypaczki YLO Violin. Podczas wydarzenia odbędą się licytacje wspierające dzieci z domów dziecka z Ukrainy. SOS Ukraina alarmuje, że sytuacja w tysiącach domów dziecka na terenie Ukrainy jest niezwykle trudna. Wychowawcy opuścili podopiecznych, bo walczą na froncie, lub ewakuowali się ze swoimi rodzinami. SOS Ukraina pilnie organizuje pomoc i środki, aby zapewnić opiekę dzieciom opuszczonych przez swoich wychowawców.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.konkurskobietbiznesu.pl

Wszystkim nominowanym gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Patronat medialny portalu WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/