fbpx

Zalety standów reklamowych oferowanych przez Luxpol

Grupa Luxpol oferuje standy reklamowe cechujące się wysoką jakością wykonania, praktycznością i spełnianiem roli informacyjnej, jak i promocyjnej. To odpowiedź na potrzeby rynku, jakiego dynamiczna natura domaga się zastosowania nietuzinkowych materiałów promocyjnych. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na taką formę reklamy zyskują gwarancję, że odbiorcy zwrócą uwagę na ich przekaz.

Możliwość wykorzystania standów reklamowych w sprzedaży detalicznej

Standy reklamowe, jakie można zamówić to:

  • meble kartonowe,
  • displaye kartonowe,
  • displaye książkowe,
  • standy z hakami,
  • ścianki kartonowe,
  • lodówki kartonowe,
  • elipsy kartonowe,
  • owijki paletowe,
  • bramy kartonowe,
  • spersonalizowane postacie kartonowe.

Produkty z kategorii https://grupaluxpol.pl/standy-reklamowe-pos/ najczęściej stosowane są na konferencjach i targach z branży, w jakiej prosperuje klient. Mogą jednak również zostać wykorzystane w firmie albo przed jej siedzibą, by zwrócić uwagę potencjalnych nabywców lub osób, które mogłyby skorzystać z usług przedsiębiorstwa reklamującego się z wykorzystaniem materiałów POS.

Coraz częściej stojaki reklamowe wykorzystywane są również w sprzedaży detalicznej. To skuteczne wsparcie w tego typu handlu. Klienci mogą zwrócić uwagę na konkretne produkty w sklepie, gdy będą one wyeksponowane w ciekawy sposób na spersonalizowanym stanowisku. W oczach odbiorców wyroby zaprezentują się lepiej niż produkty pochodzące od konkurencji. Dlatego w centrum handlowym taki stand idealnie spełnia się jako wizytówka danej firmy. Na ściankach zrobionych z wysokiej jakości kartonu można umieszczać różne przedmioty, jakie przykują uwagę odbiorcy i namówią go do decyzji o zakupie. To świetne elementy, nadające się do wyeksponowania poszczególnych wyrobów.

Zalety wynikające z stosowania materiałów POS

Zalety wynikające z zastosowania materiałów POS wyraźnie przekonują do tego, aby zdecydować się na taka formę promowania działalności. Poza zwiększonymi wynikami sprzedażowymi można spodziewać się większego budowania świadomości własnej marki. To ma znaczenie zwłaszcza w tych branżach, w jakich panuje duża konkurencja. Ponadto jest to ważne z punktu widzenia nowych firm, jakie dopiero pojawiają się na rynku. Wykonane przez producenta Luxpol kreatywne wyroby są tego najlepszym przykładem.

Możliwość wyróżnia wysokomarżowych produktów jest kolejną zaletą, wskazująca na to, że dobrze będzie skorzystać z takiego nośnika promocyjnego. Widać to wyraźnie na przykładzie większych sklepów spożywczych, gdzie standy umieszczane są przy kasach. Klienci, którzy czekają na swoją kolej mogą bardziej zainteresować się poszczególnymi wyrobami. Często, nawet jeśli ktoś nie planował czegoś kupić, to pod wpływem tego, co zobaczy oraz w jaki sposób prezentuje się stoisko reklamowe, może podjąć inną decyzję.

Materiały POS sprawdzają się wtedy, gdy przedsiębiorca chce wyróżnić kluczowe produkt ze swojej oferty. Są to zwykle wyroby topowe, jakie realnie przekładają się na zwiększenie przychodów ze sprzedaży. Ekspozycja przy pomocy nośników POS  z oferty Luxpol może przynieść korzyść, poprawiając wyniki finansowe. Warto zainwestować w stojaki, jakie u odbiorców wywołają dobre skojarzenia i zostaną zapamiętane na dłużej. Dotyczy to też podwyższenia przychodów w mniejszych sklepach stacjonarnych o charakterze usługowym.

Artykuł sponsorowany

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/