fbpx

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki: klucz do odkrycia nowego świata w rozwoju zawodowym

Szukasz nowej drogi zawodowej? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności i odkryć nowe możliwości zawodowe, które pozwolą Ci na elastyczność i równoczesne spełnienie się zarówno zawodowo, jak i prywatnie? Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki to niezwykłe narzędzie, które może wprowadzić Cię w fascynujący świat pracy wirtualnej asystentki.

Dlaczego Wirtualna Asystentka?

Być wirtualną asystentką to dużo więcej niż tylko wykonywanie zadań online. To praca, która oferuje elastyczność, samodzielność i szereg możliwości rozwijania się w różnorodnych obszarach, tylko Ty decydujesz, w jakich. To także świetna opcja dla osób pragnących równowagi między życiem zawodowym a życiem prywatnym. Jeśli jesteś gotowa na zmiany, to zawód wirtualnej asystentki może być właśnie dla Ciebie!

Co zyskujesz, dołączając do Kalendarza Adwentowego?

Otrzymasz dostęp do prawdziwej skarbnicy wiedzy, inspiracji i praktycznych porad. Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki to codzienna dawka treści w grudniu, które nie tylko wprowadzą Cię w świat wirtualnej asysty, ale także dostarczą Ci narzędzi do rozwijania umiejętności niezbędnych w tej dziedzinie.

Nie będę sama chwalić tej akcji, bo mogłoby to być źle widziane, ale niech dowodem na to, że Kalendarz jest wart zainteresowania, będzie fakt, że Partnerem akcji jest m.in. Warto Znać.

Z tego powodu dla czytelników Warto Znać mamy dedykowany kod rabatowy na kalendarz -10% na hasło: „warto”. 

Rozwijaj się i odkrywaj nowe możliwości!

Poprzez udział w tej akcji odkryjesz nie tylko świat pracy wirtualnej asystentki, ale także zdobędziesz wiedzę przydatną niezależnie od wybranej ścieżki kariery, czy własnego biznesu online. 

To okazja do zdobycia umiejętności takich, jak:

  • strategie pozwalające wystartować w tym biznesie,
  • kreowanie konkretnego planu rozwoju zawodowego,
  • umiejętności związane z tworzeniem dobrych relacji z klientami,
  • wiedza z zakresu dbania o siebie (dobrze jest umieć zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym),
  • odkrywanie swoich (ukrytych) talentów.

To tylko kilka tematów, więcej nie mogę zdradzić, bo nie byłoby niespodzianki. Możesz mieć jednak pewność, że w Kalendarzu znajdziesz wiele innych rzeczy, które przydadzą Ci się w niemal każdej dziedzinie zawodowej.

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki to nie tylko droga do poznania zawodu wirtualnej asystentki, to także szansa na poszerzenie swoich horyzontów, rozwój umiejętności i przekroczenie własnych granic. Zyskujesz dostęp do bogactwa wiedzy, inspiracji i możliwości, które mogą być kluczem do Twojego sukcesu zawodowego i osobistego.

https://w.worqassist.com/kalendarz-adwentowy-wirtualnej-asystentki/

Jak to będzie działać?

Dołączyć do akcji możesz w bardzo prosty sposób. 

Wybierasz rodzaj dostępu do Kalendarza, masz tu dwie opcje:

  • dostęp do codziennych materiałów,
  • dostęp do materiałów plus udział w Wirtualnej Wigilii, wyjątkowym webinarze, podczas którego poruszymy tematy związane z pracą WA.

Bez względu, na którą opcję się zdecydujesz, wszystkie materiały z 24 dni Kalendarza otrzymasz aż na 3 miesiące. Możesz więc swobodnie wracać do interesujących i inspirujących treści.

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki to 24 okienka, które odkrywane są każdego dnia – czy tak samo, jak ja czujesz tę ekscytację na myśl o nowych treściach?

Uprzedzam, wiedzy będzie dużo, zatem, żeby nie pogubić się w materiałach, oprócz tego, że każdego dnia na maila otrzymasz wiadomość z treścią kolejnego okienka, to wszystko znajdziesz też na dedykowanej platformie. Tam będziesz mieć ułatwiony dostęp do każdego z tematów dnia, więc łatwo odnajdziesz interesujące Cię zagadnienie. 

Link do kalendarza: https://w.worqassist.com/kalendarz-adwentowy-wirtualnej-asystentki/

Wiem, że przed Świętami następuje zwykle kumulacja zadań „na już”, więc aby ułatwić Ci zapoznawanie się z treściami z każdego dnia, oprócz wiadomości tekstowych, przygotowałam dla Ciebie też nagrania, które możesz odsłuchać w dowolnym momencie.

W Kalendarzu oprócz tego, że podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, poznasz też wielu gości, których historie z pewnością Cię zainspirują. Pewnie ciekawi Cię, kto to? Nie zdradzę, bo nie byłoby niespodzianki. Otwierając poszczególne wirtualne okienka, dowiesz się, kogo zaprosiłam.

Kto organizuje tę akcję?

Cześć, jestem Agnieszka Pojda, znana też jako CEO worqAssist. Prowadzę własną firmę, współpracując z teamem świetnych wirtualnych asystentek (które są speckami w swoich dziedzinach). Sama również jestem Profesjonalną wirtualną asystentką, ale oprócz tego wielką fanką Bożego Narodzenia!

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na podnoszenie i doskonalenie swoich umiejętności (nie tylko od święta). Chcę w rozwoju zawodowym pomagać innym WA, ale również i tym osobom, które o tej pracy myślą. 

Z pasji do pracy, jaką wykonuję i miłości do Christmas Vibes, powstała myśl o Kalendarzu Adwentowym Wirtualnej Asystentki, w którym łączę bez wyrzutów sumienia obie te moje „miłości”. A dziś mogę zaprosić Cię już do 3 edycji tego wyjątkowego Kalendarza.

Gotowa na nowe wyzwania?

Dołącz do Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki (zrobisz to TUTAJ) i pozwól sobie na odkrycie nowych ścieżek rozwoju zawodowego! To wyjątkowa okazja, która może otworzyć przed Tobą drzwi do fascynującego świata wirtualnej asysty. Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość zawodową już dziś!

Patronat medialny WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/