fbpx

Marka odzieżowa Pirumi. Prezentacja marki.

Data powstania marki

Marka Pirumi powstała w 2021 roku. Mam na imię Martyna i tworzę markę odzieżową – Pirumi. Jestem 31-latką mieszkającą i tworzącą w Świdnicy na Dolnym Śląsku, szczęśliwą żoną i mamą dwuletniej Michaliny.

Marka odzieżowa Pirumi.
Właścicielka marki Martyna Bagińska

Historia marki

Pierwsza myśl o założeniu firmy pojawiła się, gdy w czasie ciąży w 2019 r. uczyłam się szyć. Najpierw sama, a następnie ukończyłam kilka kursów z nauki szycia. Po urodzeniu córki, stworzyłam pierwszą odzież dla kobiet. Gdy z początkiem roku 2021, musiałam wrócić do pracy na etacie związanej z ubezpieczeniami, czułam że to nie jest do końca to, co chcę w życiu robić. Chciałam spełniać swoje marzenia o własnym biznesie. O szyciu dla kobiet, z dzianin bardzo dobrej jakości, produkty, których nie ma na rynku. I tak, dzięki wsparciu męża zrezygnowałam na dobre z etatu i założyłam działalność.

Wszystkie produkty szyję sama, ( czasami z pomocą męża), od początku do końca. Przez wykrojenie, szycie, prasowanie, metkowanie, pakowanie, aż po wysyłkę. Do każdego produktu podchodzę indywidualnie. Nie wysyłam klientkom gotowych tabel, tylko proszę o wymiary i szyję na ich potrzeby, dlatego większość mojej sprzedaży odbywa się w wiadomościach prywatnych na Facebooku.  Dzięki social mediom, mogę także lepiej poznać moje klientki czy klientów, bo szyję także bluzy męskie.

Skąd pomysł na stworzenie marki

Zawsze czułam potrzebę tworzenia czegoś, czym będę mogła dzielić się z innymi, sprawiać komuś radość. Zależało mi na tym, aby moje rzecz były praktyczna. Kiedyś zajmowałam się rękodziełem, szukałam swojej drogi, aż w końcu stanęło na szyciu. Ponadto temat krawiectwa jest bardzo głęboki i daje wiele możliwości. Cieszę się, że mogę coraz bardziej zgłębiać ten temat, bo kocham się uczyć.

Misje, cel marki

Misją i celem marki jest dzielenie się moją radością jakie daje mi szycie. Chciałabym, aby dzięki moim produktom kobiety czuły się wyjątkowo oraz aby czuły, że moje produkty spełniają ich wszystkie potrzeby.

Plany na najbliższy rok

W ciągu roku chciałabym stworzyć kilka kolekcji, poszerzyć  grono moich odbiorców i zbudować przyjacielską relację z moimi klientami. Zgłębiać wiedzę na temat marketingu, fotografii. Marzy mi się powiększenie pracowni oraz parku maszynowego.

Kontakt

Facebook: https://www.facebook.com/pirumisewing

Strona WWW: www.pirumi.pl

Instagram: https://www.instagram.com/pirumi_wear/

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/