fbpx

Porównuj się do siebie – weź udział w VI Edycji Plebiscytu Lady Business Awards

W dzisiejszym świecie social mediów codziennie porównujemy się do innych. Ich wyglądu, osiągnięć, sukcesów. Zaczynamy dzień od obserwacji innych – czasem ludzi, których nawet nie znamy – zamiast skupić się na swoich działaniach i realizacji planów. W tej edycji Lady Business Awards zachęcamy do porównywania się do… samej siebie sprzed lat. – mówi pomysłodawczyni Plebiscytu – Emilia Bartosiewicz – Brożyna, prezes Fundacji LBC.

To, kim dzisiaj jesteś, jest sumą Twoich doświadczeń, historii, Twoich porażek, ludzi, których poznajesz na swojej drodze, społeczności, którymi się otaczasz.

To gdzie dzisiaj jesteś to zupełnie inne miejsce, w którym byłaś rok temu czy kilka lat temu. Dostrzeż jak wiele zrobiłaś, zmieniłaś, ulepszyłaś w swoim biznesie.

Porównuj się tylko do siebie, bo każdego dnia jesteś już w innym miejscu, z lepszą perspektywą i większą świadomością. Na drodze, którą sama wybierasz i którą tworzysz.

W 6 edycji Plebiscytu Lady Business Awards zostaną wyłonione laureatki tytułu Lady Business 2022. Co roku zostaje on przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia, wkład w rozwój różnych obszarów biznesu i wspieranie innych kobiet.

Jakie statuetki są przyznawane?

  • statuetki w kategoriach WSPARCIE i INSPIRACJA wyróżnienie dla 2 członkiń LBC, które zostaną wybrane przez społeczność członkiń LBC na podstawie ankiety;
  • statuetki PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA TO TY wyróżnienie dla 3 inspirujących kobiet biznesu, wybór zostanie dokonany przez Kapitułę LBA 2022.
  • statuetka WYRÓŻNIENIE SPECJALNE Fundacji LBC

Czy ten tytuł mogą otrzymać tylko członkinie Lady Business Club? 

Nie! Zgłosić może się każda kobieta prowadząca biznes minimum 2 lata. Udział w plebiscycie jest bezpłatny.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wejść na stronę główną Lady Business Awards i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opisać w nim m. in. swoje osiągnięcia, zakres działalności zarówno biznesowej, jak i społecznej. Można także zgłosić inna kobietę, która Twoim zdaniem inspiruje i motywuje poprzez swoją działalność.

Zgłoszenia można wysyłać do 25 października 2022.

W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest #porownujsiedosiebie

Wyniki tegorocznej edycji Plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystego Wieczoru Lady Business Awards w Warszawie, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 19:00 w Hotelu Airport Okęcie.

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

AGENDA

18:30rejestracja uczestników,

19:00 – rozpoczęcie Wieczoru LBA, wystąpienie założycielki Lady Business Club i Prezes Fundacji LBC

19:30 – 20:15 Wystąpienie Janiny Bąk, autorki bloga i firmy JaninaDaily.com

20:15 – 21:30 – wręczenie Statuetek dla Laureatek 6 Edycji Plebiscytu Lady Business Awards

21:30 zakończenie części oficjalnej i zaproszenie na poczęstunek

Więcej informacji o wydarzeniu i plebiscycie tutaj: https://ladybusinessawards.pl/

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

To będzie niezapomniany wieczór! Strój wieczorowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana 😉

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o wydarzeniu śledząc nas w social mediach:

Profil na Facebook’u

Profil na Instagramie

__________________

Organizator:

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Współorganizator: Lady Business Club – pierwsza na świecie platforma biznesowa łącząca i promująca przedsiębiorcze Polki z całego świata, zarządzające firmami minimum 2 lata. Przestrzeń dla kobiet biznesu, zainteresowanych aktywnym rozwojem swojego biznesu, promocją usług i produktów oraz dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem.

To społeczność przedsiębiorczych Polek działająca aktywnie w realu i online od 2011 roku. Wspiera i inspiruje kobiety biznesu w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez działania PR i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. Wspiera członkinie w podnoszeniu kompetencji i rozwoju ich firm.

Patronat medialny WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/