fbpx

Konferencja dla kobiet Wings of Power&Love już w niedziele!

Nasze przekonania, powinności, długą listę przypisanych nam obowiązków i ograniczenia, które często są tylko w naszej głowie, a które nie pozwalają żyć pełną piersią, zabierają radość i lekkość. Stres, narastająca frustracja spowodowana obecną sytuacją w kraju i na świecie, odbija się na naszym życiu prywatnym i zawodowym. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedz znajdziesz już 20 listopada we Wrocławiu, podczas konferencji „Wings of Power&Love”.

Idea i misja wydarzenia

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o kobietach, które w tym czasie potrzebują wsparcia duchowego i mentalnego. Każdego dnia borykają się z wieloma trudami dnia codziennego, problemami w pracy i w życiu osobistym. Głównym celem konferencji jest odbudowanie wiary we własne możliwości, odnalezienie motywacji do działania, i znalezienie inspiracji do zmiany w sposobie myślenia. Podczas wydarzenia odbędą się wyjątkowe prelekcje, prowadzone przez prelegentów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami.

W takim połączeniu zyskasz zdolność, by sięgać po to, co naprawdę jest dla Ciebie ważne i kreować niezwyczajne, pełne radości i spełnione życie.

Każda z nas ma drzemiące w sobie pokłady mocy i cały zestaw zasobów, by już dziś żyć pełnią życia. Czym innym jednak jest zauważyć, wydobyć i aktywować tę moc, która cierpliwie czeka, aż sobie na nią pozwolisz.

Dla kogo jest ta Konferencja

Dla kobiet, które czują potrzebę zmian i chęć realizowania swoich potrzeb i marzeń. Chcą świadomie kreować jakościowe, dające satysfakcje życie. Dla osób, które potrzebują inspiracji, motywacji  i wiedzy jak to zrobić. Konferencja przewidziana jest dla przedsiębiorczych kobiet i nie tylko. Zapraszamy pracujące na etacie kobiety, mamy i wszystkie te, które chcą wprowadzić wartościowe zmiany w życiu.

LINK DO WYDRZENIA: https://www.facebook.com/events/1094817254564645/

LINK DO BILETÓW: https://www.tickettailor.com/events/abcevents/786226

Prelekcje i prelegentki

Temat prelekcji: Jak pracuje kobieta szczęśliwa.

Klaudia Kobyłeckapraktyk transformacji biznesu, konsultant. Od kilkunastu lat realizuje projekty doradcze metodyką KAIZEN. 

W wystąpieniu nakreśli obraz kobiety funkcjonującej w często mocno męskim środowisku zawodowym. Na podstawie własnych doświadczeń i pracy z dziesiątkami kobiet, postaram się odpowiedzieć na pytania związane z wzorcami wyniesionymi z domu, to co pomaga dziś współczesnym kobietom w biznesie i życiu. Poruszy temat dotyczący czerpania radości z pracy, jednocześnie dbając o sferę osobistą. Wystąpienie będzie inspiracją do refleksji, zastanowienia się nad własną ścieżką rozwoju zawodowego, być może podjęcia odważnej decyzji o zmianach, jeśli zauważysz, że marzenia w porównaniu do codzienności jakby przyblakły.

Temat prelekcji: PANI SWOJEGO UMYSŁU, czyli jak przestać walczyć ze swoim umysłem i zamiast tego zaprzyjaźnić się z jego naturą wkraczając do krainy mocy.

Marzena Żuławnik, neurocoach. Certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, Coach, trener rozwoju osobistego, promotorka świadomego myślenia, pasjonatka umysłu i dobrego życia.

Prelekcja dotyczyć będzie zhamonizowania i połączenia siły umysłu świadomego i podświadomego by współpracując ze sobą korzystnie. Wspierały na ścieżce realizacji celów i marzeń. Dowiesz się, jak dokonywać zmian w umyśle podświadomym by dostosować podświadomość do Twoich świadomych dążeń. Doświadczysz jaki wpływ ma wizualizacja. Dowiesz się jak wyjść poza schemat swojego umysłu, by stać się od niego niezależną i bez lęków i wątpliwości podążać w stronę cieszącego, smakowitego, szczęśliwszego życia.

Temat prelekcji:  Siła Kobiety

Małgorzata Grucka-ObstMówca motywacyjny i przedsiębiorca. Z wykształcenia pedagog z wieloletnim doświadczeniem w Polsce oraz w UK, również zdobyła doświadczenie pracując w kilku Wydawnictwach.Organizatorka warsztatów i konferencji dla Kobiet. Właściciel klubu biznesowego Alute w Londynie na Ealingu. Organizuje cykliczne Śniadania Biznesowe na przedsiębiorczej Polonii pod marką Alute.

Podczas wykładu dowiesz się jak odnaleźć w sobie siłę do działania. Co dzięki temu zyskasz. Dowiesz się czy warto podejmować ryzyko i dlaczego warto korzystać z okazji, którą daje nam los. Odpowiesz sobie na pytania czy zawsze musisz być silna i kiedy warto odpuszczać. Co osłabia Twoją siłę i motywacje.

Temat prelekcji:  Jak kreować wizerunek online?

Ewelina Salwuk-Marko – PRowiec, dziennikarka, wykładowca akademicki, przedsiębiorczyni. Redaktor naczelna portalu Feszyn.com a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar.

Podczas wykładu dowiesz się co to jest wizerunek i jak go kreować. Na co warto zwracać uwagę i jakie błedy są najczęściej popełniane. Dowiesz sie, że wizerunek kreuje się nie tylko przedsiębiorców czy firm. Poruszone zostaną tematy dotyczące wiarygodności, najnowszych trendów i public relations.

Konferencja dla kobiet we Wrocławiu już w listopadzie!

Panel dyskusyjny z gościem specjalnym

Iwona Guzowska pojawi się jako gość specjalny tego wydarzenia.  Autorka, trenerka mentalnai szkoleniowiec. Pierwsza Polka, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata trzech federacji w boksie zawodowym. Wielokrotna mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu. prowadzi autorskie szkolenia oraz programy dla biznesu, kobiet oraz dla osób indywidualnych. Pomaga ludziom w osiąganiu celów oraz w odkrywaniu swoich mistrzowskich mocy.Z bogatym doświadczeniem w pracy dla dzieci i młodzieży, za którą została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka.

Podczas wspólnej dyskusji poruszymy tematy dotyczące zbudowania skutecznej odporności psychicznej. Porozmawiamy o asertywności, pokonywaniu leków i stawianiu granic. Nie zabraknie tematów dotyczących miłości, pracy i wielu innych!

Gdzie i kiedy?
Spotykamy się 20 listopada we Wrocławiu w godzinach od 12:00 do 18:30 w hotelu IBIS /k Dworca

Stworzymy dla Ciebie przestrzeń kobiecej energii, abyś mogła spotkać się nie tylko z nami i innymi kobietami, ale przede wszystkim ze sobą i swoją wewnętrzną mocą.

Plan Konferencji: 

Plan Konferencji:

1.Przywitanie 12.00- 12.20

2. Vocal 12:20-12:30 Karolina Furmanowicz

3. Klaudia Kobyłecka ” Jak pracuje kobieta szczęśliwa? ” 12.30 – 13.15

4. Marzena Żuławnik ” Pani Swojego Umysłu” 13.15 – 13:50

5. Przerwa 13:50 – 14.05

6. 14:05-14:15 Monika Kluza

7. Małgorzata Grucka – Obst

” Siła Kobiety ” 14.15 – 14:50

8. Przerwa Lunch 14:50 – 15.35

8. Występ muzyczny skrzypce Wiktoria Olszewska 15.35- 15:45

10. Panel dyskusyjny – gość specjalny Iwona Guzowska

” Przez trudy do gwiazd ” 15:45- 16.30

11. 16:30-16:40 saksofon Anna Matijczak

12. Ewelina Salwuk – Marko ” Jak budować wizerunek online?” 16.40 – 17.25

13. Przerwa 17:25 – 17:35

14. Występ muzyczny 17.35 – 17.45 Monika Kluza

15. Zakończenie 17.45- 18.15

( losowanie nagród, )

Co zapewniamy dla Ciebie w tym dniu:

  • 6 godzin niezapomnianych i transformujących godzin
  • Zaangażowanie 5 Kobiet dla Ciebie oraz Zespołu
  • 4 panele tematyczne budujące Ciebie + panel dyskusyjny z gościem specjalnym
  • Losowanie nagród, niespodzianki
  • Kawę, herbatę, wodę i przekąski 
  • Zdjęcia z Prelegentkami i gościem specjalnym
  • Wspaniała przyjacielska atmosfera
  • Możliwość nawiązania relacji osobistych i biznesowych

Jaka jest Twoja inwestycja ?

Twój czas, otwarta głowa i serce oraz inwestycja finansowa
– do 30.10 w specjalnej niższej cenie 250zł! 

Od 30.10 – 13.11 Twoje inwestycja udziału w warsztatach to 300 zł.

Od 14 – 20.11 cena 350 zł 

Obowiązuje Dress code : ubieramy się na biało !

Miejsce: 
IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM,

ul. Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław – umiejscowiony na przeciwko Dworzec Główny Wrocław.

Sala – 1 piętro

Parking – dostępny w hotelu (podziemny), koszt 50zł za 24h lub parking podziemny lub naziemny na dworcu głównym, koszt 50zł za 24h

W cenie biletu
Kawa, herbata, woda mineralna, soki owocowe, przekąski

Dostępna opcja biletu z obiadem powiększona o 57zł.

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Konferencja dla kobiet Wings of Power&Love już w niedziele!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/