fbpx

II edycja Wings of Power&Love. Tematem relacje matki z córką

Już w czerwcu we Wrocławiu odbędzie się nowa odsłona konferencji Wings of Power&Love. Pierwsza edycja wydarzenia spotkała się z ogromnym sukcesem. Podczas tegorocznego eventu tematem przewodnim będzie wyjątkowa więź łącząca matkę z córką.

3 czerwca 2023 roku w hotelu Scandic przy ul. Piłsudskiego 55-57 we Wrocławiu odbędzie się II edycja Wings of Power&Love. Tematem tegorocznej konferencji będzie relacja między matką, a córką. Do udziału w wydarzeniu, organizatorki zaprosiły fantastycznych gości – mamy i córki, które opowiedzą uczestniczkom o swojej relacji, powspominają czasy dzieciństwa i okresów nastoletnich. Opowiedzą o swoich rolach, jakie odegrały do tej pory oraz zdradzą, jak ich postrzeganie w tym temacie zmieniło się w ciągu lat. Nie zabraknie mini występu wokalnego Roksany Chojanckiej i pokazu mody A la Moda Style, pod okiem Małgorzaty Osuch.

– Tegoroczna edycja Konferencji ”Wings of Power&Love” dedykowana jest relacji Mama-Córka. Każda Kobieta jeśli nie jest mamą to z pewnością jest córką, która ma lub miała mamę. To jakie między nimi były relacje, więzi, przekazy, zasady, zaczerpnięte wzorce, to jaki mama dała przykład w obszarze relacji z innymi, ze sobą, z mężczyzną, z pieniądzem, to czy wykonywała pracę, którą kochała, to jakie miała podejście do życia, czy sobie na dobre życie pozwalała, jaką rolę pełniła w domu, czy kierowała się lękiem, czy w domu panowała dojrzałość emocjonalna, czy było dużo smutku, złości… można wymieniać długo – to wszystko ma dziś ogromne znaczenie w życiu dorosłej Kobiety. My tymi przekazami, schematami nasiąknęłyśmy i weszłyśmy z nimi w dorosłe życie. Pytanie – jakie ono dziś jest? Warto uświadomić sobie, że relacja z mamą ma ogromny wpływ na nasze życie. Warto przyjrzeć się sobie, swojemu dzisiejszemu doświadczaniu, i odkryć to co może Cię nie wspiera na drodze do spełnienia i szczęśliwego życia, a czego dziś jeszcze nie zauważasz. Dlatego ta konferencja jest zaproszeniem do powrotu do fundamentów, zrozumieniem siebie, zrozumieniem swojej córki, zrozumieniem swojej mamy i zachętą do wzmocnienia więzi, szacunku do siebie nawzajem lub odbudowania tych więzi. Jeśli uważasz, że poprawa tych relacji nie jest możliwa – nic straconego, bo zmiana zaczyna się od siebie. Ważne jest, byś odbudowała relacje ze sobą, a jeśli jesteś mamą, to zaprocentuje zdrową relacją z Twoim dzieckiem. Zapraszam Cię serdecznie do współtworzenia z Nami tego niezwykle delikatnego, a jakże potrzebnego tematu – zachęca Marzenia Żuławnik, prelegentka II edycji Wings of Power&Love.

Panelistki i prelegentki II edycji Wings of Power&Love

W panelu dyskusyjnym Matka-Córka wystąpią:

 • Małgorzata Ewa Kachel (przedsiębiorczyni i innowatorka z ponad 17-letnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu online) z córką Barbarą Cegielną
 • Iwona Chojnacka (przedsiębiorca ,z wykształcenia pedagog , biolog , terapeuta dzieci z ADHD , praktyk komunikacji transformującej) z córką Roksaną Chojnacką
 • Ewelina Miśko-Pawłowska (radca prawny, mediator, szkoleniowiec) z mamą Julią Miśko

Ponadto dla uczestniczek wydarzenia przygotowano 3 wyjątkowe prelekcje, w których wezmą udział:

 • Marzenia Żuławnik – neurocoach, certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, Coach, trener rozwoju osobistego, promotorka świadomego myślenia, pasjonatka umysłu i dobrego życia. Terapeuta metafizyczny, autorka książki i programów zmieniających życie. Temat prelekcji: ”Uzdrowić dziecięce rany i otworzyć się na spełnione życie”.
 • Małgorzata Grucka-Obst–  Mówca motywacyjny i przedsiębiorca. Z wykształcenia pedagog z wieloletnim doświadczeniem w Polsce oraz w UK, zdobyła doświadczenie pracując w kilku Wydawnictwach. Organizatorka warsztatów i konferencji dla Kobiet w UK i PL. Właścicielka klubu biznesowego Alute w Londynie. Organizuje cykliczne Śniadania Biznesowe dla przedsiębiorczej Polonii. Twórczyni marki Dzielna Kobieta Life. Temat prelekcji: ”Siła wybaczania”.
 • Beata Baszyńska – Lewczuk – dyplomowana mediatorka i certyfikowana trenerka VCC, specjalizująca się w szkoleniach ze sprzedaży i negocjacji, a także kompetencji miękkich. Praktykująca komunikację w duchu porozumienia bez przemocy oraz dialogu motywującego. Temat prelekcji: ”Moc słowa w relacji”.

Harmonogram wydarzenia

Plan konferencji prezentuje się następująco:

11:30-12:00 Przywitanie 
12:00-12:10 Występ wokalny Roksany Chojanckiej 
12:10-12:50 Marzena Żuławnik – ”Uzdrowić dziecięce rany i otworzyć się na spełnione życie” 
12:50-13:00 Przerwa kawowa 
13:00-13:40 Małgorzata Grucka – Obst – ”Siła wybaczania” 
13:40-13:50 Występ muzyczny 
13:50-14:30 Beata Baszyńska – Lewczuk – ”Moc słowa w relacji”
14:30-15:30 Przerwa lunchowa 
15:30 – 15:40 Występ muzyczny by Gloria Obst 
15:40-17:00 Panel Mama i Córka 
17:00 – 17:15 Przerwa kawowa 
17:15-17:30 Pokaz mody marki A la Moda Style, pod okiem Małgorzaty Osuch 
17:30-18:00 Zakończenie 
18:00 Wspólne rozmowy dla chętnych 

Bilety

Bilety wstępu uprawniające do udziału w wydarzeniu można kupić TUTAJ.  

W cenie biletu są przekąski: 

 • kawa, herbata, woda
 • szwedzkie bułeczki cynamonowe kanelbullar
 • smoothie owocowe
 • bułki bao wegetariańskie i mięsne
 • mini ptysie z bitą śmietaną i czekoladą

Za dodatkową opłatą (59zł) dostępny jest także lunch, który płatny jest w opcji zakupu biletu. Zakup wejściówek nie podlega zwrotowi. Ponadto przy obiekcie dostępny jest płatny parking w cenie 45 zł za dobę lub 4 zł za godzinę.

Patronat medialny WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/