fbpx

Czerwona kropka TEDxWarsawWomen wzywa!

Wystartowały zgłoszenia dla kandydatów na mówczynie i mówców TEDxWarsawWomen 2023. Hasło tegorocznej edycji wydarzenia, które odbędzie się 8 grudnia w Warszawie, brzmi „Two steps forward”. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lipca wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na www.TEDxWarsawWomen.com. 

TEDxWarsawWomen 2023 to już IX edycja niezależnego wydarzenia lokalnego, organizowanego na licencji TED. W piątek, 8 grudnia, na czerwonej kropce stanie około 10 osób, które będą mówić o ideach wartych rozpowszechniania. Podczas spotkania zostaną poruszane ważne społecznie zagadnienia, które otwierają umysły, przybliżają nietypowe inicjatywy i działania pozwalające zmienić życie nie tylko pojedynczych jednostek, ale i całych społeczeństw, szczególnie kobiet i dziewczyn. 

Z wydarzeniami TEDx jestem związana od niemal 10 lat i co roku nie przestaje mnie zadziwiać ile odważnych, mądrych i inspirujących osób chce zmieniać świat swoimi ideami. Wyjście na scenę i zaprezentowanie swoich pomysłów wymaga nie lada śmiałości, ale wierzę, że każdy z nas ją w sobie ma! Nie mogę się doczekać kolejnych idei, które już za kilka miesięcy ujrzą światło dzienne.

Ewa Turek, kuratorka TEDxWarsawWomen

Dwa kroki do przodu

Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o globalną równość, sprawiedliwość czy po prostu dbanie o siebie nawzajem, wciąż jest wiele do zrobienia. Nadszedł czas, aby zresetować, przemyśleć, wspólnie wyobrazić sobie różne drogi do przyszłości. Tegoroczne hasło „Two steps forward” to ukłon w stronę tych, którzy robią odważne kroki w przyszłość, aby wielkie marzenia stały się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy pracują nad nowymi modelami równości i integracji, czy też przecierają szlaki jako pionierzy technologii, mody czy sztuki. Czerwona kropka to idealne miejsce do postawienia dwóch kroków do przodu i rozpoczęcia nowego etapu działania.

Może to Ty zostaniesz mówczynią lub mówcą TEDxWarsawWomen?

Podobnie jak w ubiegłym roku, można zgłosić nie tylko siebie, ale również osobę, którą uważa się za inspirującą i zmieniającą rzeczywistość. Na stronie TEDxWarsawWomen znajdują się dwa formularz– w zależności od tego czy ktoś zgłasza się osobiście, czy chce zaproponować mówczynię lub mówcę.

Starannie dobrany zespół złożony z doświadczonych ekspertów w dziedzinie wystąpień publicznych, kompetencji miękkich, konsultingowych, marketingowych i psychologicznych, będzie analizował formularze zgłoszeniowe, by wybrać najlepszych kandydatów do wystąpienia na czerwonej kropce. Po ich wybraniu, mówcy oraz mówczynie tegorocznej edycji, pod okiem doświadczonych mentorów zaczną pracę nad wystąpieniami.

Zgłoszenia są przyjmowane do 14 lipca 2023 roku.

TEDxWarsawWomen 2022

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia TEDxWarsawWomen przyciągnęła rekordową liczbę zgłoszeń na mówczynie i mówców. Wpłynęło aż 650 zgłoszeń. Spośród nich, zespół mentorów oraz liderów TEDxWarsawWomen wybrał dziesiątkę, która 9 grudnia 2022 stanęła na czerwonej kropce i wygłosiła swoje przemówienia.

Patronat medialny WARTO ZNAĆ

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Jeden komentarz do “Czerwona kropka TEDxWarsawWomen wzywa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/