fbpx

Kuchnia Marketera – najlepsze rozmowy odbywają się w kuchni!

Jaka jest przyszłość marketingu? Jak różne działania zmieniły się na przestrzeni ostatnich lat? Czy coś może nas jeszcze zaskoczyć? Gdzie jest granica pomiędzy zarządzaniem informacją a manipulacją? Na te i inne pytania znajdziecie w nagranych wideo i podcastach Kuchnia Marketera, którego autorem jest Paweł Wielkopolan.

Ewelina Salwuk-Marko: Skąd pomysł na stworzenie nagrań i podcastów Kuchnia Marketera?

Paweł Wielkopolan: To takie połączenie moich dwóch światów, z jednej strony uwielbiam gotować, a z drugiej bycie w branży marketingowej spowodowało, że poznałem cudownych ludzi, których spotykanie za każdym razem dodaje skrzydeł, więc można powiedzieć, że brakowało mi rozmów z nimi. Dodatkowo ciekawość ich historii, odpowiedzi na pytania dotyczące ich pasja czy informacji, dlaczego robią to, co robią, dlaczego właśnie w taki, a nie inny sposób, co ich napędza, a co resetuje. A poza tym wiesz przecież, że najlepsze spotkania, odbywają się w kuchni. To jest całkowicie inna forma rozmowy. Przełamuje pewne bariery, człowiek czuje się swobodnie, jest inna atmosfera.

Jaka jest misja i cel projektu?

W Kuchni Marketera rozmawiam z tymi, którzy o marketingu i biznesie wiedzą już wszystko oraz z tymi, dla których kariera w tym świecie dopiero się zaczyna. Przeplatające się tematy związane są z marketingiem, zarządzaniem, czy nierozłącznie funkcjonującą z nimi sprzedażą. W centrum uwagi jednak jest ta ciekawość człowiekiem, bez brandu, który za nim stoi, oraz skupienie się na osobowości i pasji. A to wszystko okraszone prywatnymi historiami.


Kim jest Paweł Wielkopolan?

Sobą, wiecznym eksploratorem nowych ścieżek, związków pomiędzy zjawiskami, które z pozoru są całkowicie różne. Bardzo lubię autentyczność i to zarówno dotyczy ludzi jak i marek, bardzo łatwo to odczytać i nie wyobrażam sobie siebie z podwójnym licem.

Do kogo kierujesz swoje nagrania?

Oglądaj: www.kuchniamarketera.pl

Do wszystkich poszukujących inspiracji, stęsknionych człowieka. Do osób, które chcą dowiedzieć sie czegoś więcej o marketingu i biznesie, ale nie tylko. W Kuchni Marketera, poruszamy różne tematy. Uczestnicy dzielą sie swoimi historiami, motywują i inspirują innych. Tu jest autentyczność.

Dlaczego warto oglądać Kuchnię Marketera?

Bo jest zakręcona ludźmi z pasją i naleśnikami (uśmiech). Warto, bo w tym sztywnym świecie, brakuje nam czasami możliwości rozmowy, bez spiny, stresu i sztywnej otoczki. Każda domówka, nierzadko kończy sie rozmowami w kuchni, różne spotkania też. To miejsce wyjątkowe, a że każdy lubi dobrze zjeść – to inna bajka. Polecam każdemu nagrania, kto szuka czegoś innego niż to co obecnie jest oferowane. Znajdzie tu nie tylko interesujące rozmowy, ale i autentyczne historie, przykłady prosto z życia.

Jaka jest Twoja definicja marketingu?

Nie wiem, czy ja taką mogę proponować. Ale tutaj chyba znów wrócę do mojej ukochanej autentyczności. To właśnie takiej komunikacji marketingowej bym sobie życzył – prostej, autentycznej, relacyjnej.


Jakie są plany, działania w przyszłości? Może coś zdradzisz?

Niestety jestem niepoprawnym idealistą, więc chciałbym, żeby wszyscy traktowali ten projekt bez nadęcia, bez zastanawiania się, kto może w nim brać udział, a kto nie. Obce mi są takie tarcia, uwielbiam projekty, które integrują, w których cel dowozi się na swoich i kompanów plecach. Chętnie dołączyłbym do Kuchni Marketera takiego człowieka, z którym moglibyśmy się uzupełniać i tworzyć Kuchnię razem.

Oglądaj: www.kuchniamarketera.pl

Paweł Wielkopolan

Obecnie dyrektor biura zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Przez kilka lat był osobą odpowiedzialną za rozwój projektów oraz działalności statutowej Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB.

Kreator wydarzeń związanych z marketingiem bezpośrednim m.in. Golden Arrow, Forum Marketingu Zintegrowanego.

Wyznawca teorii, „everything communicates”, wielokanałowości przekazu wynikającego ze strategii (nigdy na odwrót) oraz autentyczności marek.

Twórca Kuchni Marketera, gdzie rozmawia z tymi, którzy wiedzą już wszystko oraz z tymi, dla których kariera w marketingu, czy biznesie dopiero się zaczyna.

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/