fbpx

Ogromny sukces Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu!

Rosnące ceny surowców, energii i materiałów bezpośrednio przekładają się na wyniki finansowe przedsiębiorców i zmuszają ich do aktualizowania swoich polityk cenowych. Inflacja istotnie utrudnia ponadto planowanie i budżetowanie, co rodzi dodatkowe ryzyko i naraża przedsiębiorców na potencjalne straty. Polskim biznesom nie sprzyja również pokolenie „Z” zwane też pokoleniem „płatków śniegu”. Delikatni, młodzi, wyjątkowi.  W praktyce oznacza to nic innego jak coraz to większe problemy z pracownikami. Dziś podwładnemu nie wystarcza godna wypłata – potrzebna jest szeroka gama benefitów, warsztaty z motywacji i opieka psychologa. 

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu

Wieloletnie doświadczenie oraz niesprzyjające przedsiębiorcom czasy, skłoniły nas do podjęcia inicjatywy, która ma na celu wsparcie przedsiębiorców w ich rozwoju, edukacji, pozyskiwaniu klientów i kontrahentów. To właśnie dlatego 16 maja w sopockim Blu Raddison Hotel obyła się pierwsza edycja Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu zorganizowana przez Paulinę Marwińską- właścicielkę agencji reklamowej Maarwin oraz Joannę Suchocką, założycielkę Strefy Kobiet Biznesu która zgromadziła na sali prawie 150 kobiet biznesu! 

Podczas wydarzenia odbyły się dwa panele dyskusyjne. 

Temat pierwszego z nich brzmiał „Mentalność Przedsiębiorcy kontra sukces przedsiębiorstwa” z udziałem Małgorzaty Gąski właścicielki marki „Fabryka Siebie” oraz Aleksandry Żeglarskiej, która jest ekspertką ds. metali szlachetnych – złota i srebra inwestycyjnego. Panie opowiedziały o swojej drodze do sukcesu, wewnętrznych przekonaniach, pokonywaniu granic i inwestowaniu w swój rozwój

Drugi panel poruszał tematy, z którymi najczęściej obecnie borykają się przedsiębiorcy.  

Izabella Grabska, założycielka marki GrabskaSailing.pl oraz spółek grabska.pl, oraz Diana Melnyk, współwłaścicielka firmy „OPI-optymalizacja, produkcja, innowacja” opowiedziały o wyzwaniach, które obecnie dotykają ich klientów i z którymi one same mierzą się na co dzień. Obie Panie udzieliły cennych rad dotyczących rozwiązań, które warto wprowadzić w swoich firmach, opowiedziały o tym jak ważna jest szeroka wiedza zdobywana latami i jak cenną wartością w biznesie są relacje.  

Wyjątkowe prelekcje

Ponadto podczas kongresu odbyły się liczne prelekcje m.in. dotyczące inwestycji w nieruchomości, o których opowiedziała Ewa Jabłońska-Nabayago właścicielka Naba House, 

o wewnętrznych blokad przedsiębiorcy, o których opowiedziała międzynarodowa eksperta Aleksandra Rudzińska czy też z zakresu prawa, o których opowiedziała Radca Prawny, właściciel kancelarii Aneta Wasiluk, księgowości, o których opowiedziała Dorota Ogrodowska Prezes Zarządu Kancelarii Księgowej Ogrodowscy Sp. z o.o.  i w aspekcie zarządzania, które przedstawiła Barbara Mazurek z BN Consulting.  Ostatnią z prelekcji była „Dopasowany finansowy plan ochronny, jako element skutecznego biznesu.” w wykonaniu Zofii Pruchniak. 

W nawiązywaniu relacji pomógł moderowany networking przygotowany przez Karolinę Rymarczyk, manager O4 Flow.

Całość uświetniła muzyka na żywo w wykonaniu Basia KAWA music oraz ekspozycja samochodów Mecenasa Wydarzenia – Porsche Sopot Centrum.

Zarówno wiedzy jak i emocji nie brakowało! 

Fotograf: Spojrzenie Marty

Patronat medialny Warto Znać

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/