fbpx

Wraca WordCamp. Największa konferencja miłośników WordPressa

Tegoroczny WordCamp odbędzie się w Gliwicach. Trzydniowa konferencja i największe wydarzenie przeznaczone dla miłośników WordPress odbędzie się w dniach 12-14 maja w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej.

Uczestnicy konferencji będą mogli wybierać spośród ponad 40 prelekcji i warsztatów. 

Tu poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy kontakty biznesowe, uczymy się czegoś nowego niezależnie od tego czy jesteśmy osobami nie technicznymi, programistami czy też geekami i wielkimi miłośnikami WordPressa – mówi Monika Swoboda, jedna z organizatorek tegorocznej konferencji. 

WordCamp to niekomercyjne wydarzenie kierowane do sympatyków i użytkowników WordPressa oraz jego ekosystemu. Przyciąga zarówno osoby korzystające z WordPressa zawodowo, w swoich biznesach, jak i hobbystycznie – blogerów i influencerów. Wydarzenie obecne jest w Polsce od 2010 r. i z wyjątkiem okresu pandemii odbywało się co roku. 

Kto może wziąć udział?

Każdy. 3 dniowe wydarzenie, jest organizowane dla osób, które chcą nauczyć sie korzystać z WordPressa, jak i dla tych którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Zakup biletów: https://gliwice.wordcamp.org/2023/kup-bilet/ 

Wydarzenie patronatem medialnym objęli: NowyMarketing.pl. MamStartup.pl, Media & Marketing Polska, solid.jobs oraz serwis wartoznac.pl.

Materiały prasowe

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/