fbpx

E-booka “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji”

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy szczęście można wykreować sobie samemu? Czy istnieje przepis na dobre życie? Tych odpowiedzi warto poszukać w najnowszym e-booku Renaty Rybackiej pt. “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji”. Jedno jest pewne – ta propozycja może odmienić Twoje życie na szczęśliwe, pełne harmonii i zrozumienia, a do tego, piękne, takie o jakim marzyłeś. Wystarczy tylko… lub aż, nauczyć się sztuki komunikacji z własnym ja. Dzięki e-bookowi dowiesz się, w jaki sposób to osiągnąć i wdrożyć w życie.

Idea i misja e-booka “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji”

Na rynku wydawniczym nie znajdziesz książki w podobnym stylu. Dzieło Renaty Rybackiej to swego rodzaju poradnik, całkowicie nietypowy, odbiegający od standardowych, który pozwala z zupełnie innej perspektywy spojrzeć na sztukę komunikacji z samym sobą. Pomyśl, jak cudownie byłoby poznać siebie od nowa, z białą czystą kartką, wręcz nieodkrytą i nieznaną. To możliwe. E-book pt. “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji” to propozycja dla osób, które poszukują wewnętrznego spokoju, harmonii i ładu. Dzięki treściom, którymi Renata Rybacka wypełniła książkę, jest to możliwe szybciej, niż nam się wydaje.

Dla kogo jest książka?

To lektura obowiązkowa dla osób, które chcą nauczyć się komunikacji z własnym ja, ale również najbliższym otoczeniem. Książka pozwala zrozumieć bardzo wiele zachowań, które dotykają nas każdego dnia, ale nie są one dla nas oczywiste. E-book warto podarować nie tylko sobie, ale również wszystkim tym, którzy pragną zadziałać na swoją podświadomość i zadbać o lepszą jakość życia.

Książka ta będzie zatem idealna dla osób, które:

  • chcą odnaleźć swoje wewnętrzne ja
  • poznać lepiej samego siebie i swoje potrzeby
  • nauczyć się komunikacji z samym sobą
  • otworzyć się na więcej i odkryć głęboko schowane wewnętrzne potrzeby
  • chcą być szczęśliwe tu i teraz

Czego dowiemy się z książki pt.  “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji”?

Każdy rozdział książki to podróż przez kolejne kwestie do rozwiązania. Ludzka psychika i podświadomość często same piszą nam życiowe scenariusze. Ta książka ma za zadanie pomóc nad nimi zapanować – wykreować własne szczęście – świadomie, spokojnie, bez pośpiechu, skupiając się na własnym ja. Książka ta, to nie suche fakty, ale również ćwiczenia, które mają na celu analizę potrzeb, pragnień i wewnętrznych rozterek.

Kim jest Renata Rybacka, autorka książki pt.  “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji”?

Renata Rybacka nie bez powodu poruszyła w swojej najnowszej publikacji kwestie sztuki komunikacji. Od ponad 20 lat pracuje jako coach i mentor, a także wykładowca studiów podyplomowych. Jako doktor nauk społecznych, doskonale zna zagadnienie sztuki komunikacji, nad którą pracuje również w swoim życiu naukowym. Lata badań nad tym tematem sprawiły, że założyła firmę Sztuka Komunikacji, wciąż doszkalając swoją wiedzę i doświadczenie właśnie w tej dziedzinie, między innymi dzięki technice NLP. W pracy najważniejsze jest dla niej podejście warsztatowe, które doskonale łączy z teorią. wychodzi z założenia, że praktyka pozwala nam zrozumieć więcej, mocniej, głębiej.

Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji

Jesteś gotowy na najlepszą przygodę swojego życia? Kup książkę pt.  “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce  komunikacji”. Premiera już 16.12. Możesz skorzystać również z możliwości przedsprzedaży na stronie: https://rybackarenata.pl/produkt/e-book-jak-byc-szczesliwym-czyli-rozmowy-o-sztuce-komunikacji/

Patronat medialny Warto Znać

Polub ten artykuł i podaj dalej!
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20

3 komentarze do “E-booka “Jak być szczęśliwym, czyli rozmowy o sztuce komunikacji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/wartoznacportal
https://www.linkedin.com/in/ewelina-salwuk-marko-339859152/
https://www.instagram.com/wartoznacbiznes/